Воркшоп "Як публікуватися в міжнародному рецензованому журналі"

15 травня в Докторській школі НаУКМА, 13:30 – 15:30

Тренер - Prof. Terry Cox, Editor “Europe-Asia Studies” (Taylor & Francis, Ltd.), School of Social and Political Sciences, University of Glasgow

Учасники - докторанти Докторської школи НаУКМА та запрошені гості (реєстрація обов'язкова).

Захід проводиться в рамках програми Європейського союзу TEMPUS IV, проекту "Розробка дієвої моделі Докторської школи для впровадження структурованих освітніх PHD-програм в Україні та Грузії" (Tempus project Asp2PhD «Development of best practice model Doctoral Schools for structured PhD programme implementation in Ukraine and Georgia»).

Для участі в семінарі просимо попередньо зареєструватися за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Місце проведення: приміщення Докторської школи НаУКМА (Староакадемічний корпус, 2 під'їзд)

Запрошуємо до участі!