Дискусія "Казимир Малевич – людина творець та візіонер"

29 травня, з 18.00, Києво-Могилянська Бізнес Школа

Казимир Малевич кардинально змінив ландшафт тогочасного культурного простору та показав вихід на якісно інші виміри в живописі. Саме ця логіка творіння радикально нових концептів особливо цікава не лише у сфері мистецтва, але і бізнесу. Управлінці українських компаній матимуть згоду говорити про Малевича як людину-творця та візіонера.

Запрошені гості: Жан-Клод Маркаде та Дмитро Горбачов

Модератор дискусії: Олександр Саврук, декан kmbs.

Місце: Києво-Могилянська Бізнес Школа, вул. Волоська 8/5, 4 корпус, 4 поверх

Дата і час: 29 травня 2013 р, 18:00-19:30

Умови участі: займати управлінську посаду та пройти обов’язкову on-line реєстрацією

В разі виникнення питань, будь ласка, звертайтесь до Павла Білодіда, координатора проекту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , [044] 490 6635, [097] 511 20 87.

Жан-Клод Маркаде – професор, французький дослідник українського і російського авангарду.

Автор відомих праць з авангардного мистецтва, зокрема монографій «Малевич», «Російський авангард. 1907-1927».

Куратор низки виставок в провідних музеях світу («Пуні», 1992-1993 в Парижі та Берліні; «Російський символізм», 1999-2000 в Мадриді, Барселоні, Бордо)

Дмитро Горбачов – професор, український мистецтвознавець.

Є знаним експертом в Європі та консультантом аукціонів «Крісті» і «Сотбіс».

Організовує виставки українських авангардистів в Україну і за кордоном.

Автор книг «Українській авангард», «Спогади про художника», «Малевич і Україна» та інші.

Партнери події:

Французький Інститут в Україні,