Опубліковано академічний рейтинг університетів "Топ 200 Україна"

Могилянка - у п`ятірці лідерів

Центр міжнародних проектів "Євроосвіта" за погодженням із Міжнародною наглядовою радою представив сьомий академічний рейтинг університетів "Топ 200 Україна", що опублікований у тижневику "Дзеркало тижня".

Як зазначає Олеся Леновицька "у використовуваній методиці діяльність вишів оцінюється з допомогою агрегованого показника (інтегрального індексу), який формується на підставі індикаторів прямого вимірювання (80%), експертного оцінювання якості підготовки випускників вишів представниками роботодавців і академічного співтовариства (15%), а також із використанням міжнародних наукометричних і веб-метричних даних (5%). Інтегральний індекс представлено трьома складниками: якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання, міжнародне визнання."

Про методику рейтингу можна прочитати тут.

З результатами рейтингу можна ознайомитись тут.