Родині викладачів Академії потрібна допомога

Станом на 21 червня:

18 червня Юрію Вікторовичу зробили операцію по санації підшлункової залози - ту, що робиться на 3-4 тижні хвороби.

Він зараз у реанімації. Як кажуть лікарі, стан тяжкий, але прогнозований.

Він у свідомості. Клініка, де він лежить, спеціалізується на таких операціях, має свої методики і великий досвід. Оперував проф.Дронов - завідуючий клінікою і хірурги Н.Ковальська і Л.Рощина.

Родина Боднарчуків висловлює величезну подяку за моральну підтримку і матеріальну допомогу. __________________________________________________________________________

На минулому тижні, 31 травня, завідувач кафедрою математики, д-р фізико-математичних наук Юрій Вікторович Бодyарчук потрапив до реанімації з діагнозом гострий панкреатит в тяжкій формі.

Кошти передати можна шляхом:

внести кошти на картку Ольги Степанівни Пилявської, дружини Юрія Вікторовича, призначення: для поповнення картки/рахунку № 5167 9872 0870 6933 у Приватбанку

передати готівку: - на кафедру математики – Тетяні Сергіївні Лепесі, корп.1, кімната 308; тел (044) 425 43 08; - або у деканат Факультету інформатики - корпус 1, кімната 315; тел (044) 425 60 64.

Родина Боднарчуків щиро дякує за підтримку та допомогу всій могилянській спільноті і особливо:

методисту кафедри математики Т.С. Лепесі,

родині Митників,

П.Г. Прокоф’єву,

В.В.Любашенку;

Олені і Денису Морозовим,

В.С.Брюховецькому,

Миколі Миколайовичу і Андрію Глибовцям,

Н.Р. Шумковій,

В.П.Моренцю,

Т.Линник,

співробітникам кафедр математики, інформатики, фізвиховання, біології, економічної теорії, навчально-методичного відділу, студентам магістреських програм факультету,