Хосе Казанова прочитає лекцію у НаУКМА

18 червня,17:00, Конгрегаційна зала Староакадемічного корпусу

За участі Чарльза Тейлора НаУКМА відвідає провідний соціолог з США, професор Хосе Казанова (José Casanova).

Він прочитає публічну лекцію на тему «Секулярний устрій та релігійна динаміка пост-радянського суспільства: порівняльний аналіз Східної Німеччини, Польщі, Росії та України».

Хосе Казанова - один з провідних вчених у сфері соціології релігії, професор Джорджтаунського університету, керівник Програми з глобалізації, релігії та секулярності Центру Берклі, США.

Нагороджений Премією з теології Зальцбурзького університету.

Автор низки праць з питань релігії та глобалізації, міграцій та релігійного плюралізму, транснаціональних релігій та соціологічної теорії.

Його найвідоміший твір Public Religions in the Modern World (1994) визнаний сучасною класикою у соціології релігії.