Вітаємо Лесю Стефанів із захистом магістерського диплому

stefaniv

Дорогі друзі!

Маємо хороші новини від Лесі Стефанів, студентки МП-2 «Теорія, історія літератури та компаративістика», якій у жовтні минулого року знадобилась допомога у боротьбі з хворобою   Бехтєрєва.

Після проведеної операції із заміни суглобу та реабілітації Леся вже ходить. Вчора, 13 червня, вона на відмінно захистила магістерську дипломну роботу «Жіночі персонажі П’ятикнижжя Мойсеєвого» (91 бал).

Напередодні захисту Леся надіслала лист до всієї могилянської громади, ось маленький витяг:

«Дякую всім Вам, дорогі могилянці! Дякую, що допомогли в біді!

Завдяки Вашій підтримці, матеріальній та психологічній, можу зараз ходити і маю сили боротися, жити далі! Хай Бог Вас оберігає, віддячує сторицею! Бажаю, щоб Ви і Ваші близькі ніколи не знали, що таке біль і хвороба! Низький Вам уклін!!!

Повний текст листа від Лесі Стефанів до всієї могилянської громади читайте тут