Національний ТЕМПУС-офіс в Україні нагородив НаУКМА відзнакою "За забезпечення стійкості результатів"

У травні цього року програма ТЕМПУС – а це програма співпраці з Європейським Союзом у сфері вищої освіти – відзначиала своє 20-річчя в Україні.

На конференції, присвяченій цій події («Темпус-Україна@20», вібулася 14 травня 2013 року), були відзначені українські та європейські університети, котрі найактивніше долучалися до ТЕМПУСівських проектів і продемонстрували, за ці 20 років, досягнення значних результатів як на рівні саме університетів, так і на рівні країни.

Національний університет «Києво-Могилянська академія» був відзначений серед десяти кращих українських та європейських університетів.

Втілені у НаУКМА проекти ТЕМПУС дійсно стали поштовхом до появи в Академії таких новітніх в Україні структур і програм, як Школи охорони здоров’я НаУКМА, Школи соціальної роботи імені В.Полтавця, Докторської школи НаУКМА.

Завдяки ТЕМПУСу багато цікавих ініціатив, серед них суспільно важливих, втілив Факультет інформатики НаУКМА.

Повну інформацію про участь НаУКМА у програмі ТЕМПУС можна знайти за посиланням,