Могилянцям потрібна допомога

Разом ми можемо допомогти врятувати життя сестричці нашої студентки Ангеліни Калашнікової (ФГН-4, філософія) трирічній Марійці, яка має дві вроджені вади серця.

Цього року родина вже зверталась по допомогу і зібрала частину необхідної суми.

Потрібні ще 30 000 євро.

Нижче подаємо лист Ангеліни до могилянської спільноти.

Доброго дня, шановні могилянці!

Знаючи, що могилянці не залишаються осторонь біди, наша родина вирішила звернутись до вас із проханням про допомогу.

Я навчаюся на четвертому курсі ФГН Києво-Могилянської академії.

Склалося так, що моїй молодшій сестричці Марійці лікарі поставили діагноз: дві вроджені вади серця (вторинний дефект міжпередсердної перетинки і відкрита артеріальна протока).

На щастя, їй можна допомогти шляхом проведення двох ендоваскулярних операцій на серці із використанням окклюдерів.

Ми зверталися до київських клінік, але нам не гарантують успішного проведення операцій. Лікарі порадили звернутися до німецьких спеціалістів. Ми отримали запрошення від клініки Bad Oeynhausen на обстеження і на операцію. Обстеження призначено на 25 жовтня і вже куплені квитки. Нещодавно ми дізналися орієнтовну повну вартість. Ми сподівалися на дещо меншу. Сума, необхідна для всіх процедур та оформлення документів складатиме майже 50 тисяч євро.

За допомогою телеканалів ІНТЕР, ICTV, 1+1 та благодійників нам вдалося зібрати 20 000.

Дякуємо всім, хто на зилишив нашу родину у скрутній ситуації. Але цього виявилось не достатньо, потрібні ще 30 000 євро. Будемо дуже вдячні за посильну допомогу!

Більше інформації на Facebook.

Телефон мами, Маріанни Юріївни (066) 84-83-777.

Допоможіть врятувати мою сестричку!

Велике спасибі всім, хто нам допомагає!

Кошти можна перераховувати:

1) для власників картки Приватбанку на банківську картку Приватбанку 4405 8858 2856 4028 Калашнікова Маріанна Юріївна, на лікування

Або на рахунок

2) ЧГРУ ПАТ КБ Приватбанк Розрахунковий рахунок: 292 448 255 09 100 Код ОКПО: 1436 0570 МФО: 305299 Калашнікова Маріанна Юріївна, на лікування

З величезною вдячністю за увагу і підтримку Ангеліна Калашнікова