Відкрита громадсько-наукова конференція

"Культура спільнотної самоорганізації українців і стратегії національного лідерства"

17 жовтня, 15.30, ауд. № 217,1 корпус НаУКМА

З ініціативи Київського міського об’єднання ВУТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка та спудейської могилянської організації «Український студент», за підтримки президента НАУКМА, а також за партнерської участі «Українського республіканського клубу», «Центру розвитку суспільства», інших громадських організацій

проводиться конференція «КУЛЬТУРА СПІЛЬНОТНОЇ САМООРГАНІЗАЦІЇ УКРАЇНЦІВ І СТРАТЕГІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ЛІДЕРСТВА».

Метою конференції є обговорення потенціалу громадського сектора Києва у формуванні майбутнього України.

До участі у суспільній дискусії залучаються зацікавлені дослідники, експерти, науковці, студенти, громадські діячі та громадські організації, знакові персони.

До доповідей запрошені: С. Квіт, П. Мовчан, К. Стеценко, Л. Масенко, В. Панченко, А. Гальчинський, Ю. Тищенко, О. Толкачов, О. Бахтіяров, В. Пекар, І. Харченко, М. Лациба, О. Курінний, С. Мельничук та інші.

Тематичні частини конференції:

- Український громадський сектор: стан, традиції, перспективи

- Українська культурна ідентичність: проблеми індивідуального і колективного вибору

- Стратегії лідерства: від побудови суб’єктності до творення бажаного майбутнього

- Громадські альтернативи розвитку та рух соціальних інновацій в Україні

На Конференції передбачено презентацію нової концепції діяльності «Київської Просвіти»

Для контактів і довідок:

01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 10-б; www.facebook.com/KyivProsvita тел.: 044 2270163, факс: 044 2782463; ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. «Київська Просвіта»