Центр забезпечення якості освіти Національного університету «Києво-Могилянська академія» був створений влітку 2016 року.

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у черговому загальноуніверситетському on-line опитуванні та вплинути на якість навчального процесу в НаУКМА. Ваша участь і Ваша активність робить Могилянку унікальною.

Для цього Вам необхідно пройти за посиланням, або зробити це через головну сторінку офіційного сайту НаУКМА (шукай «ОПИТУВАННЯ» у слайдері).

Для оцінювання пропонуються тільки ті дисципліни, на які Ви були записані в цьому семестрі.

Доступ до анкети буде відкрито у часовий проміжок з 27 листопада по 10 грудня.

Зареєструйтеся в системі. Підтвердити реєстрацію можна:

- номером студентського квитка та індивідуальним податковим номером (десять цифр)

- номером студентського квитка та номером паспорту (шість цифр).

Той, хто зареєструвався під час минулого опитування, має можливість скористатись попереднім логіном та паролем. В разі необхідності відновлення пароля треба на сторінці http://qa.ukma.edu.ua/ перейти за посиланням "Вхід", та скористатися функцією "Відновити".

За цим посиланням Ви можете ознайомитися з роботою Центру забезпечення якості освіти НаУКМА та з публічними звітами про попередні on-line опитування.

Зверніть увагу, що зараз ми використовуємо лише якісні показники, оскільки для опрацювання кількісних даних нам потрібно мати більше студентів, які беруть участь в оцінюванні своїх курсів і викладачів.

Дякуємо за Вашу зацікавленість та організованість.

З повагою - Сергій Квіт,

Керівник Центру забезпечення якості освіти НаУКМА

Школа професійного розвитку викладачів при НаУКМА розпочинає набір на 2017/18 н.р.

На вас чекають:

• Професійні тренери,
  • Обмін досвідом,
  • Реальний розвиток,
  • Сертифікат державного зразка.

Програма професійного (підвищення кваліфікації) розвитку на 2017 18 н.р.: https://drive.google.com/open?id=0B_tBWSLCJcWdTLW1vT1daNzA

Анкета для реєстрації:  https://goo.gl/fLGu19

Дедлайн подачі анкети 1 жовтня 2017 року.

За додатковою інформацією звертайтеся до Тетяни Антонюк (вн. тел. 106, моб.тел. +380 (50) 381-18-54, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Центр має на меті забезпечити внутрішній контроль якості в університеті, співпрацюючи з Комітетом з якості Вченої ради НаУКМА, навчально-методичним відділом та різноманітними студентськими ініціативами.

Діяльність Центру спрямована на:

• Оn-line опитування студентів, випускників, працедавців та викладачів.
  • Участь у покращенні освітніх програм та бізнес-процесів у НаУКМА.
  • Забезпечення принципів академічної доброчесності.
  • Підвищення кваліфікації (професійний розвиток) викладачів.

Керівник Центру: Квіт С.М., проф., докт.філол.наук, Голова Вченої Ради НаУКМА ,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти: 5 корп. , к.304

Звіти та публікації про діяльність Центру

1. Положення про Центр
  2. Сергій Квіт. Забезпечення якості сучасного університету
  3. Звіт про опитування опитування щодо якості викладання навчальних дисциплін НаУКМА (осінній семестр 2016/2017 н.р.)
  4. Звіт про опитування щодо якості викладання навчальних дисциплін НаУКМА (весна - літо  2016/2017 н.р.)
  5. Звіт про опитування випускників і працедавців
  6. Основні інструменти забезпечення якості сучасного університету (презентація)
  7. Анкета для викладачів
  8. Програма професійного розвитку викладачів
  9. Методичні рекомендації та план курсу "Основи академічного письма" (автори Наталія Шліхта та Ірина Шліхта).
  10. Рекомендації щодо забезпечення якості вищої освіти (автори Владіміра Дворжакова, Іржи Смрчка та Мартина Видлакова).

transition lg v2 bwПроект відбувається за підтримки Програми розвитку Transition Міністерства закордонних справ Чеської Республіки