Центр забезпечення якості освіти

Центр забезпечення якості освіти Національного університету «Києво-Могилянська академія» був створений влітку 2016 року.

Школа професійного розвитку викладачів при НаУКМА розпочинає набір на 2017/18 н.р.

На вас чекають:

• Професійні тренери,
  • Обмін досвідом,
  • Реальний розвиток,
  • Сертифікат державного зразка.

Програма професійного (підвищення кваліфікації) розвитку на 2017 18 н.р.: https://drive.google.com/open?id=0B_tBWSLCJcWdTLW1vT1daNzA

Анкета для реєстрації:  https://goo.gl/fLGu19

Дедлайн подачі анкети 1 жовтня 2017 року.

За додатковою інформацією звертайтеся до Тетяни Антонюк (вн. тел. 106, моб.тел. +380 (50) 381-18-54, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Центр має на меті забезпечити внутрішній контроль якості в університеті, співпрацюючи з Комітетом з якості Вченої ради НаУКМА, навчально-методичним відділом та різноманітними студентськими ініціативами.

Діяльність Центру спрямована на:

• Оn-line опитування студентів, випускників, працедавців та викладачів.
  • Участь у покращенні освітніх програм та бізнес-процесів у НаУКМА.
  • Забезпечення принципів академічної доброчесності.
  • Підвищення кваліфікації (професійний розвиток) викладачів.

Керівник Центру: Квіт С.М., проф., докт.філол.наук, Голова Вченої Ради НаУКМА ,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти: 5 корп. , к.304

Звіти та публікації про діяльність Центру

1. Положення про Центр
  2. Сергій Квіт. Забезпечення якості сучасного університету
  3. Звіт про опитування опитування щодо якості викладання навчальних дисциплін НаУКМА (осінній семестр 2016/2017 н.р.)
  4. Звіт про опитування щодо якості викладання навчальних дисциплін НаУКМА (весна - літо  2016/2017 н.р.)
  5. Звіт про опитування випускників і працедавців

transition lg v2 bwПроект відбувається за підтримки Програми розвитку Transition Міністерства закордонних справ Чеської Республіки