Досягнення

Досягнення

Напрями наукових досліджень

Контакти

Газета «Сегодня» №102 від 13 травня 2011 року оприлюднила рейтинг університетів за різними напрямами підготовки. За напрямом підготовки фахівців з економічних спеціальностей НаУКМА посів 3 місце.

За рейтингом журналу "Деньги" від 8 березня 2012 року серед ВНЗ за економічними спеціальностями НаУКМА посідає 1 місце.

Згідно інформації Консорціума із удосконалення менеджмент-освіти в Україні НаУКМА посідає 2 місце серед ВНЗ України в категорії сучасного викладання маркетингу, наближеного до реалій бізнесу

За версією журналу «Фокус» №16 від 22 квітня 2011р. бакалаврська і магістерська програми кафедри фінансів визнані одними з найкращих бізнес-орієнтованих програм України

За результатами опитування «Кращі в маркетингу 2010», яке проводив Український маркетинговий клуб «Маркетинг-Джаз» НаУКМА посів:

- перше місце – в номінації «Кращий вищий навчальний заклад за програмою вищої освіти з маркетингу;

- перше місце – в номінації «Кращий вищий навчальний заклад за програмою другої вищої освіти».

Згідно січневого 2012 р. рейтингу бізнес-шкіл від Вебометрикс кафедра фінансів увійшла в 15 найкращих бізнес-шкіл України. Це при тому, що кафедра не є бізнес-школою.

Успішно захистили докторські дисертації викладач кафедри фінансів Івахненков Сергій Володимирович та викладач кафедри економічної теорії Зимовець Владислав Вікторович

Вперше в Україні відбувся захист студентки PhD з фінансів Бєленької Ганни (керівник Краснікова Лариса Іванівна)

Команда студентів-фінансистів Динько Христина, Скрекотень Юля, Дадашова Первін, Тенетюк Настя і капітан команди Стадник Ірина посіла 3 місце на Всеукраїнському студентському кейс-чемпіонаті X-case

3 місце у Національному фіналі Всеукраїнського студентського чемпіонату зі стратегічного менеджменту Global Management Challenge Junior

1 місце на захисті стратегій в рамках GMC

У 2012 році переможцями конкурсу з розв'язання кейсів (в рамкам стипендіальної програми провідної міжнародної аудиторсько-консалтингової групи компаній BDO) стали Левченко Катерина (1 місце), Євдокімова Катерина (2 місце) та Марчук Павло (3 місце).

Наукова діяльність співробітників НаУКМА розглядається як цілісна система дослідницьких робіт, спрямованих на вивчення актуальних проблем гуманітарного, соціального та природничого профілів. Загальна концепція наукових досліджень у НаУКМА - "Україна: людина, суспільство, природа", враховуючи розмаїття напрямів університетської науки, органічно охоплює такі конкретизовані напрями наукової діяльності на факультеті:

• Теорія перехідної економіки.
  • Проблеми економічного зростання.
  • Економіка міжнародної торгівлі.
  • Теорія обмінного курсу в перехідній економіці.
  • Економічні проблеми глобалізації.
  • Економічна теорія технологічних змін.
  • Моделювання та аналіз функціонування фінансових систем.
  • Проблеми грошово-кредитної полi-тики України.
  • Теорія фінансової сталості фірми.
  • Проблема трансакційних витрат у перехідній економіці.
  • Фінансова математика.
  • Економіко-математичний аналіз енергетики України.
  • Проблеми розподілу прав власності в перехідній економіці.
  • Економічні проблеми ринку праці України.
  • Екологічна економіка.
  • Клуб випускників факультету економічних наук
  • Компанія Pharus Assets Managment
  • Компанія Dragon Capital