25-27 листопада 2015 року у м.Мельбурн (Австралія) відбувся Австралійсько-Український форум з розвитку двостороннього співробітництва OzUke2015.

Національний університет «Києво-Могилянська академія» на Форумі представляла декан Факультету економічних наук Олександра Гуменна.

Загалом тематика Форуму охопила наступні напрямки: наука та освіта, аграрний сектор, енергетика та енергоефективність, IT-сфера, галузі промисловості, міжрегіональна співпраця.

Форум відкрили такі поважні особи як Екс-прем'єр-міністр Австралії Тоні Ебот, посол Австралії в Україні Дуг Траппет та посол України в Австралії Микола Кулінич, Президент Австралійсько-української торгово-промислової палати Юрій Оніщук, колишній Комісар з Мультикультурності штату Вікторія Стефан Романів.

Також он-лайн привітання на відкритті Форуму прозвучали від Президента України Петра Порошенка та Міністра закордонних справ Австралії Джулії Бішоп.

Отже, в Австралії форум мав підтримку на всіх рівнях, зацікавленість з боку ділових та наукових кіл, громадського сектору, безпосереднє сприяння Австралійського Уряду, що дає надію на розширення співпраці між двома країнами, зокрема в науковій та освітній сфері.