privat

Факультет правничих наук

Перехід студента на інший факультет та зміна спеціальності

Перехід студента бакалаврату на інший факультет та зміна спеціальності дозволяється за умови наявності вакантних місць, а також опанування ним не менше двох повних фундаментальних і професійно орієнтованих навчальних дисциплін, визначених радою того факультету, куди переходить студент. Якщо кількість претендентів більша за кількість вільних місць, перехід відбувається на конкурсній основі.

Змінити спеціальність студент може лише один раз за час навчання – в п’ятому триместрі до початку формування планів опанування дисциплін наступного року навчання (березень). У межах одного факультету студент може змінити спеціальність у другому триместрі. Зміна спеціальності не тягне за собою жодних змін у плані опанування студентом дисциплін другого року навчання.

Перехід на інший факультет не дає підстав для збільшення терміну навчання в бакалавраті.

Переведення студентів першого року навчання в бакалавраті, а також студентів, які навчаються за освітньо-кваліфікаційними рівнями «спеціаліст» та «маґістр», з одного факультету на інший не допускається.