studii

Міжнародний семінар “Норвезька модель європейської інтеграції - Європейський економічний простір та інше: як це актуально для України?”

юридичний факультет університету Осло (Норвегія), факультет правничих наук НаУКМА,

Центр ім. Жана Моне з євростудій НаУКМА, запрошують на міжнародний семінар

під егідою Проекту освітнього співробітництва з європейського права Осло-Україна

Норвезького центру міжнародного співробітництва в галузі освіти – програма EURASIA

6 березня 2017, 10.00 - 12.00,

за адресою: м. Київ, Національний університет “Києво-Могилянська академія”

(корпус 4, кімната 425, Києво-Могилянська бізнес-школа, вул. Волоська, 8/5)

Захід буде присвячено обговоренню передового досвіду та найкращих практик реалізації Угоди про асоціацію між ЄС та Норвегією (Угода про Європейський економічний простір), впливу Угоди на національні правові системи держав-членів Європейської зони вільної торгівлі, та актуальності цього досвіду для України.

Доповідачі:

проф. д.ю.н., Роман Петров (Національний університет «Києво-Могилянська академія», Україна);

проф. доктор права, Алла Позднякова (юридичний факультет, Університет Осло, Норвегія).

Мови: англійська, українська.

Участь у заході безкоштовна, будь ласка, зареєструйтесь за посиланням

Кількість місць обмежено.

icon Флайєр