studii

24 травня 2018 р. відбудеться науково-практичний семінар «Трансформація конфліктів, медіація і діалог в Україні: Нові дослідницькі питання»

ВГО "Українська асоціація європейських студій" (УАЄС) та Центр ім. Жана Моне з європейських студій Національного університету «Києво-Могилянська академія» запрошують на семінар науковців та небайдужих до науки практиків, які досліджують/працюють з різними аспектами соціо-політичних конфліктів в Україні (медіація, діалоги, ВПО, розбудова миру, конфлікт-аналіз, психологія конфліктів тощо).

Мета семінару:

• Запропонувати платформу для нетворкінгу українських науковців, які досліджують різні аспекти соціо-політичних конфліктів в Україні
  • Визначити, які питання потребують досліджень з точки зору практиків
  • Картографувати існуючі та потенційні дослідницькі проекти з тематики семінару

Мова: англійська, українська (без перекладу).

Програма заходу та реєстрація за лінком.