studii

Оподаткування в сфері бізнесу

law cert logoФакультет правничих наук та Ernst & Young Ukraine домовились про співпрацю у реалізації та розвитку Сертифікатної програми «Business Taxation», яка у 2017-2018 навчальному році запроваджується на Факультеті в межах магістерської програми за спеціальністю «Право».

Співпраця між сторонами передбачає об’єднання зусиль у таких сферах освітньої діяльності у рамках впровадження Сертифікатної програми «Business Taxation»:

• - безпосередньому формуванні професійних компетентностей студентів;
  • - вдосконаленні змістовного наповнення курсів, що охоплюються Сертифікатною програмою, а також методики їх викладання;
  • - створенні умов для набуття студентами ефективних практичних навичок через організацію практики та стажування;
  • - викладанні окремих курсів та/або певних тем в межах курсів, що охоплюються Сертифікатною програмою;
  • - заохоченні найкращих студентів та викладачів Факультету;
  • - проведенні просвітницьких заходів (круглих столів, тренінгів, підвищенні кваліфікації тощо).

Успішне прослуховування сертифікатної програми дає право після закінчення магістерської програми разом із дипломом про вищу освіту отримати сертифікат, який посвідчуватиме значно вищий рівень опанування податкового законодавства і практики його застосування порівняно з типовим рівнем, яким володіють випускники провідних вітчизняних юридичних шкіл.

Для отримання сертифікату необхідно виконати такі умови:

1. успішно прослухати дві обов’язкові дисципліни:
    1. - Податкове право;
    2. - Податкові процедури та податкове адміністрування.

2. успішно прослухати чотири дисципліни на вибір з таких курсів:
    1. - Оподаткування окремих трансакцій;
    2. - Міжнародне податкове право та застосування податкових конвенцій;
    3. - Міжнародні бізнесові трансакції;
    4. - Правове регулювання зовнішньоекономічної діяльності;
    5. - Правове регулювання обігу цінних паперів;
    6. - Валютне право;
    7. - Бухгалтерський облік та аудит;
    8. - Гостьовий курс від фахівців EY Ukraine.

Навчальний план сертифікатної програми