Кафедра лабораторної діагностики біологічних систем

Викладачі

Магістерська програма

Публікації

Анотації курсів

Веб-сайт кафедри

Picture1Кафедру лабораторної діагностики біологічних систем було створено у 2012 році одночасно із ліцензуванням відповідної магістерської програми, яка стала першою в Україні програмою, що готує спеціалістів з лабораторної діагностики біологічних систем. Провідна роль у відкритті кафедри належить її завідувачу, Білько Надії Михайлівні, професору, доктору медичних наук, заслуженому працівнику освіти України.

Перший набір студентів на магістерську програму «Лабораторна діагностика біологічних систем» відбувся 2012 року.

Магістерська програма реалізує модель біологічної освіти, що передбачає поєднання медичних та біологічних складових, забезпечуючи ґрунтовне знання студентами сучасної інформації про дослідження в галузі медико-біологічних наук та володіння сучасними методами лабораторного дослідження біологічного матеріалу.

Викладацький склад кафедри лабораторної діагностики біологічних систем представлений 10 докторами наук, серед яких 7 професорів, а також 12 кандидатами наук, серед яких 8 доцентів. На сьогодні за авторством викладачів та аспірантів кафедри лабораторної діагностики біологічних систем опубліковано 140 публікацій у вітчизняних та іноземних фахових виданнях. Також було взято участь у 198 наукових конференціях, у тому числі і міжнародних, написано та видано 6 монографій, зареєстровано 6 патентів, опубліковано 3 методичні посібники.

Магістр за спеціальністю «Лабораторна діагностика біологічних систем» підготовлений як для навчання в аспірантурі за біологічними напрямами підготовки та на PhD-програмах біологічного спрямування, так і для практичної діяльності, що вимагає передусім навичок роботи в діагностичній лабораторії та навичок аналітичного мислення для аналізу отриманих результатів.