Лекція Віктора Довганя «Угода про Асоціацію України з ЄС»
Вівторок 13 Лютий 2018, 10:00 - 12:00

В рамках курсу «Сучасна економічна політика України» відбудеться лекція Заступника Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктора Довганя «Угода про Асоціацію України з ЄС».

Під час лекції-дискусії будуть обговорені наступні питання: переваги та пріоритети імплементації Угоди про асоціацію, Стратегія Європейського Союзу для проведення реформ в Україні та план роботи міністерства в напрямку євроінтеграції.

Віктор Довгань - заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції, доцент Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Випускник Львівського національного університету імені І.Франка та університету  м. Бонн, Німеччина, кандидат юридичних наук.

Місце розташування аудиторія 4-100
Контакти Організатор: Колосова Ніна Василівна
Лекція відкрита для відвідування всім спудеям НаУКМА