Науково-практична конференція з аналізу даних
Субота 10 Березень 2018, 10:00 - 18:00

10 березня (в суботу) на факультеті інформатики буде проводитись конференція Women in Data Science.

Ця конференція - захід-супутник одноіменної конференції, що буде проводитись в Стенфорді 5 березня.

Там буде зроблено відео-запис доповідей провідних спеціалісток в галузі. На конференції у НаУКМА буде показано відео-запис ключових доповідей, а також плануємо місцеві доповіді. Весь захід проводиться в партнерстві з неприбутковою громадською організацією Women Who Code Kyiv. Саме з їх допомогою ми зможемо "затягнути" самих найкращих доповідачок на наш захід :) Більш детальну інформацію можна знайти на сторінці заходу.

Подія на фб.

Місце розташування ауд. 1-223, 1-313
Контакти Крюкова Галина Віталіївна, доцент кафедри математики, тел. 0672794043, пошта: kr