Календар подій

Друга міжнародна конференція «Здоровя і суспільні виміри в академічному просторі та поза ним»
Середа 23 Травень 2018, 08:30 - 19:00

Школа охорони здоров'я запрошує на Другу міжнародну конференцію «Здоров'я і суспільні виміри в академічному просторі та поза ним» в рамках Всеукраїнського Фестивалю науки.

Конференція відбувається за підтримки проекту «Поєднання інновацій, здоров’я та суспільства: освітній розвиток потенціалу в сусідніх регіонах Східної Європи» (BIHSENA), який співфінансується в рамках ЕРАЗМУС+ Розвиток потенціалу (КА2).

Проект впроваджується в Україні Національним університетом «Києво-Могилянська академія» та Вінницьким національним медичним університетом ім. М. І. Пирогова, за координації Маастрихтського університету (Нідерланди). Проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні є співорганізаторами конференції 2018 року.

Мета другої конференції – продовжити обговорення питання міжсекторальної співпраці заради здоров’я та академічної доброчесності.

До участі в конференції запрошуються викладачі, аспіранти, студенти вищих навчальних закладів, дослідники, практики.

Запрошені ключові доповідачі;

Класін Хорстман (Маастрихтський університет, Нідерланди)

Вім Гроот (Маастрихтський університет, Нідерланди)

Нінке де Йонг (Маастрихтський університет, Нідерланди)

Михайло Винницький (Національний ЕРАЗМУС + офіс та Міністерство освіти і науки)

Тетяна Семигіна (Академія праці, соціальних відносин і туризму та Національний університет «Києво-Могилянська академія»)

Наталія Малачкова (Вінницький національний медичний університет ім.М.І. Пирогова )

Катерина Булавінова та Анна Суходольська (Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Укрїані)

Місце розташування КМЦ НаУКМА, 2-й поверх
Контакти - Відповідальна особа: Степурко Тетяна Георгіївна Тел. 067757959; електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.