Календар подій

Другий літній антикорупційний інтенсив ACREC "Як досліджувати корупцію. Аналітика, що впливає на антикорупційну політику"
Від Понеділок 06 Серпень 2018 -  08:00
До П’ятниця 10 Серпень 2018 - 17:00

Тижневий курс з дизайну та написання дієвої аналітики у сфері протидії корупції від Міждисциплінарного науково-освітнього центру протидії корупції в Україні Національного університету «Києво-Могилянська академія» (ACREC) Навчальна програма інтенсиву побудована на практичних кейсах та концентрованій теорії, необхідній для виконання практичних завдань під час навчання.

Засвоївши теорію та міждисциплінарні методи дослідження корупції, учасники інтенсиву спробують втілити знання на практиці – під час аналізу наукової літератури та підготовки дієвого аналітичного тексту у сфері антикорупційної політики. Інтенсив заохочує учасників до дискусії та розробки власних тем аналітичних статей, policy papers, есе, наукових досліджень, магістерських та докторських робіт.

Під час інтенсиву ви точно дізнаєтеся, як:

1. Розробити дизайн власного наукового дослідження, аналітичної статті, магістерської роботи, дисертації та ін. у сфері протидії корупції;

2. Підготувати та презентувати прикладне дослідження у формі дієвого аналітичного документу у галузі державної політики - policy paper;

3. Знаходити сильні та слабкі сторони окремих наукових підходів та методів; конструктивно критикувати теорії та методи, а також сприймати критику і відповідати на неї.

 

Для кого інтенсив?

Міждисциплінарний літній інтенсив буде корисним для:

• аналітиків;

• представників антикорупційних органів та громадських організацій, які займаються аналізом впливу політики або прикладними дослідженнями у сфері корупції;

• журналістів;

• помічників народних депутатів;

• студентів старших курсів та аспірантів, які планують досліджувати корупцію.

 

У результаті В и впевнено оперуватимете теоріями та сучасними методами дослідження корупції, ефективно працюватимете з науковою літературою та покращите здібності написання аналітичних текстів.

 

Для участі у конкурсному відборі необхідно до 23:59 1 липня 2018 року заповнити Аплікаційну форму, а також надіслати на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. :

• Резюме;

• Мотиваційний лист (300-500 слів) або відео (тривалість: до 3 хв., MPEG-4).

 

У разі необхідності з кандидатом може бути проведена телефонна співбесіда;

• Сертифікат про успішне завершення онлайн курсу на Платформі Prometheus "Дослідження корупції: Як це працює?" (*за наявності).

 

 

Більше інформації за посиланням.

Контактна iнформацiя: +380979653007; +380978687696; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Назад

© 2012-2018 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна