Актуальні проекти

Києво-Могилянська академія вдячна благодійникам, донорам та партнерам, які розуміють важливість впливу освіти на зміни в суспільстві і розвиток країни, в цілому. Роль Університету, загалом, та Києво-Могилянської академії, зокрема, у реформуванні України дуже вагома. Саме в період реформ важливо підтримати освіту та науку.

 

У 2015 р. НаУКМА розробила і затвердила стратегію розвитку на 2015-2025 рр. (деталі можна прочитати за посиланням). Щоб реалізувати всі задекларовані цілі, були розроблені конкретні кроки та плани розвитку і визначені стратегічні проекти.

 

Академія має чотири стратегічні фандрейзингові проекти на 2017-й рік, реалізація яких дозволить наблизити КМА до однієї з цілей - посісти провідне місце серед університетів Європи та світу.

 

Мережі ХХІ століття. Комплексна модернізація інформаційної мережі НаУКМА

 

Створення інтегрованого інформаційного середовища НаУКМА за сучасними вимогами. Модернізація мережного обладнання та Wi-Fi на всьому кампусі НаУКМА

  • Завдання 2017 - модернізація мережного обладнання та Wi-Fi 6 і 4 корпусів. Бюджет близько 860 тис.грн. та 450 тис.грн.відповідно.
  • Результат 2016 року:

1. Модернізовано мережне обладнання і підключено Wi-Fi у 4 корпусі та фойє культурно-мистецького центру (1,3 млн. грн.) з коштів, залучених в 2015 році.

2. Відкрито комп`ютерний тренінговий центр для викладачів і співробітників НаУКМА. Центр устатковано компанією Brain Computers (200 тис. грн.). Підведено мережу до приміщення центру (48 тис. грн. з коштів залучених 2015 р.) 

3. Компанія Luxoft передала Могилянці 200 моніторів, 36 материнських плат, 9 жорстких дисків (40 тис. грн.)

  • Результат 2015 року: з коштів, залучених в 2014 році - забезпечення безперебійного живлення мережі та перебудова оптоволоконного ядра мережі.

 

Розвиток Докторської школи НаУКМА ім. родини Юхименків

 

  • Грант на ведення наукових проектів (річний фонд - 128 тис. грн для 4 грантів)
  • Грантовий фонд на міжнародні публікації молодим дослідникам (річний фонд - 138 тис. грн.)
  • Грантовий фонд для участі в міжнародних наукових заходах (річний фонд - 28 тис грн.)
  • Грант для участі в програмі PostDoc (річний фонд - 154 тис грн.)

 

Наукові рецензовані англомовні журнали НаУКМА

 

Дякуємо родині Вікторії Гуменюк і Сергія Сегеди та Євгену Уткіну за підтримку №3 2016 року! Вже після виходу другого номеру видання було індексовано в Web of Science Core Collection: Emerging Sources Citation Index

Дякуємо ЮФ "Бейкер і Макензі" за підтримку №2 2016 року!

 

Розвиток факультету природничих наук

 

У 2017 році першочерговим потребою Факультету природничих наук є створення сучасної лабораторії органічної хімії.

Також актуальними є обладнання меморіальної аудиторії-кімнати ім. Віталія Замостяна, засновника і першого завідувача кафедри екології (45 тис. грн.) та придбання сушильної шафи для лабораторії неорганічної хімії (17 370 грн.).

Дякуємо компаніям "Укроргсинтез" та "KMA official gift shop", завдяки підтримці яких у 2016 році були покриті нагальні потреби Факультету природничих наук, зокрема:

 

Щороку на підтримку стратегічних проектів розвитку відбуваються благодійні вечори. 10 листопада 2016 р. в стінах Києво-Могилянської академії пройшов Благодійний вечір на підтримку стратегічних проектів розвитку

 

Довгострокові інвестиційні проекти - Реставрація історичних будівель Академії.

Основні останні документи і кроки, зроблені НаУКМА для отриманна фінансування Староакадемічного корпусу:

- Концептуальна записка для Громадського обговорення подана до МОН 24.11.2016., оприлюднена на сайті МОН 5.12.2016.

- Круглий стіл "Староакадемічний корпус Могилянки: шляхи порятунку" 13.12.2016. ВІДЕО.

Відкритий лист до співгромадян "Могилянка потребує невідкладної допомоги держави у порятунку відомої пам’ятки архітектури – Староакадемічного (Мазепиного) корпусу"

- Лист від президента НаУКМА Міністру освіти і науки України Гриневич Л.М. від 23.12.2016 щодо подання державного інвестиційного проекту реставрації Староакадемічного корпусу.

Детальна інформація по проекти на сайті Реставрація

 

 

Також є інші проекти, які потребують підтримки благодійників. Звертайтеся за детальнішою інформацією до відділу стратегічного розвитку (Контакти).

© 2012-2017 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна