Стратегічні проекти

Києво-Могилянська академія вдячна благодійникам, донорам та партнерам, які розуміють важливість впливу освіти на зміни в суспільстві і розвиток країни, в цілому. Роль Університету, загалом, та Києво-Могилянської академії, зокрема, у реформуванні України дуже вагома. Саме в період реформ важливо підтримати освіту та науку.

 

У 2015 р. НаУКМА розробила і затвердила стратегію розвитку на 2015-2025 рр. (деталі можна прочитати за посиланням). Щоб реалізувати всі задекларовані цілі, були розроблені конкретні кроки та плани розвитку і визначені стратегічні проекти.

 

Академія має чотири стратегічні фандрейзингові проекти на 2017-й рік, реалізація яких дозволить наблизити КМА до однієї з цілей - посісти провідне місце серед університетів Європи та світу.

 

Мережі ХХІ століття. Комплексна модернізація інформаційної мережі НаУКМА

 Мережі ХХІ століття. Комплексна модернізація інформаційної мережі НаУКМА

 

Створення інтегрованого інформаційного середовища НаУКМА за сучасними вимогами. Модернізація мережного обладнання та Wi-Fi на всьому кампусі НаУКМА

  • Завдання 2017 - модернізація мережного обладнання та Wi-Fi 6 і 4 корпусів. Бюджет близько 860 тис.грн. та 450 тис.грн.відповідно.
  • Результат 2016 року:

1. Модернізовано мережне обладнання і підключено Wi-Fi у 4 корпусі та фойє культурно-мистецького центру (1,3 млн. грн.) з коштів, залучених в 2015 році.

2. Відкрито комп`ютерний тренінговий центр для викладачів і співробітників НаУКМА. Центр устатковано компанією Brain Computers (200 тис. грн.). Підведено мережу до приміщення центру (48 тис. грн. з коштів залучених 2015 р.) 

3. Компанія Luxoft передала Могилянці 200 моніторів, 36 материнських плат, 9 жорстких дисків (40 тис. грн.)

  • Результат 2015 року: з коштів, залучених в 2014 році - забезпечення безперебійного живлення мережі та перебудова оптоволоконного ядра мережі.

 

 

Розвиток Докторської школи НаУКМА ім. родини Юхименків

 Розвиток Докторської школи НаУКМА ім. родини Юхименків

 

  • Грант на ведення наукових проектів (річний фонд - 128 тис. грн для 4 грантів)
  • Грантовий фонд на міжнародні публікації молодим дослідникам (річний фонд - 138 тис. грн.)
  • Грантовий фонд для участі в міжнародних наукових заходах (річний фонд - 28 тис грн.)
  • Грант для участі в програмі PostDoc (річний фонд - 154 тис грн.)

 

 

Наукові рецензовані англомовні журнали НаУКМА

 

Наукові рецензовані англомовні журнали НаУКМА

 

Дякуємо родині Вікторії Гуменюк і Сергія Сегеди та Євгену Уткіну за підтримку №3 2016 року! Вже після виходу другого номеру видання було індексовано в Web of Science Core Collection: Emerging Sources Citation Index

Дякуємо ЮФ "Бейкер і Макензі" за підтримку №2 2016 року!

 

 

Розвиток факультету природничих наук

 Розвиток факультету природничих наук

 

У 2017 році першочерговим потребою Факультету природничих наук є створення сучасної лабораторії органічної хімії.

Також актуальними є обладнання меморіальної аудиторії-кімнати ім. Віталія Замостяна, засновника і першого завідувача кафедри екології (45 тис. грн.) та придбання сушильної шафи для лабораторії неорганічної хімії (17 370 грн.).

Дякуємо компаніям "Укроргсинтез" та "KMA official gift shop", завдяки підтримці яких у 2016 році були покриті нагальні потреби Факультету природничих наук, зокрема:

 

Щороку на підтримку стратегічних проектів розвитку відбуваються благодійні вечори. 10 листопада 2016 р. в стінах Києво-Могилянської академії пройшов Благодійний вечір на підтримку стратегічних проектів розвитку

 

Довгострокові інвестиційні проекти - Реставрація історичних будівель Академії.

Основні останні документи і кроки, зроблені НаУКМА для отриманна фінансування Староакадемічного корпусу:

- Концептуальна записка для Громадського обговорення подана до МОН 24.11.2016., оприлюднена на сайті МОН 5.12.2016.

- Круглий стіл "Староакадемічний корпус Могилянки: шляхи порятунку" 13.12.2016. ВІДЕО.

Відкритий лист до співгромадян "Могилянка потребує невідкладної допомоги держави у порятунку відомої пам’ятки архітектури – Староакадемічного (Мазепиного) корпусу"

- Лист від президента НаУКМА Міністру освіти і науки України Гриневич Л.М. від 23.12.2016 щодо подання державного інвестиційного проекту реставрації Староакадемічного корпусу.

Детальна інформація по проекти на сайті Реставрація

 

 

 

Також є інші проекти, які потребують підтримки благодійників. Звертайтеся за детальнішою інформацією до відділу стратегічного розвитку (Контакти).

© 2012-2018 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна