Стипендії для студентів від корпорації "Артеріум"

2015 року корпорація «Артеріум» започаткувала в НаУКМА стипендії на підтримку студентів факультету природничих наук. Протягом 2015/16 навчального року підтримку від компанії отримали 9 студентів бакалаврів і магістрів бюджетної та контрактної форми навчання. У 2016 році «Артеріум» продовжує підтримку Києво-Могилянської академії.

 

- Інвестиція в природничу освіту - це інвестиція в майбутнє, бо саме природничі науки створюють фундамент успішного і зручного існування людства, - говорить декан факультету природничих наук, професор Олександр Голуб. - Хімія і біологія, зокрема, можуть забезпечити людей новими ліками і тим самим подовжити їх повноцінне життя, і це завдання добре розуміють фармацевти.

 

Корпорація «Артеріум» – одна з провідних українських фармацевтичних компаній, яка працює в галузі, що піклується про найважливіші цінності – здоров'я і збереження життя людини. Корпорація прагне встановити гармонійні, довірчі та довготривалі стосунки з усіма групами та цільовими аудиторіями, на які впливає її діяльність. Будучи потужним українським фармацевтичним виробником, корпорація «Артеріум» прагне принести якомога більше користі нашій країні, її народу і суспільству в цілому.

 

Умови стипендій 2016/17

 

Конкурс на кращу студентську наукову роботу

 

1 грудня 2016 року оголошено конкурс студентських наукових проектів для студентів магістерських програм факультету природничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» за спеціальністю «хімія» та спеціалізаціями «молекулярна біологія» та «лабораторна діагностика біологічних систем», який проводиться за підтримки Корпорації «Артеріум» з метою активізації науково-дослідної роботи студентів, створення умов для наукових досліджень, заохочення та підтримки обдарованих молодих дослідників. На Конкурс подаються проекти наукових досліджень з актуальної тематики, які мають наукову новизну і практичну цінність. До конкурсу не допускаються роботи реферативного характеру. На кожну із зазначених спеціальностей та спеціалізацію виділяється одна стипендія від Корпорації «Артеріум».

 

Протягом грудня від конкурсантів надійшло одинадцять наукових проектів, серед яких:
-    проект Дар’ї Берегової «Пошук комбінацій геномно-доданих амфідиплоїдів, поліморфних за маркерами хромосо м 1D та 5D, для створення рекомбінантно-інбредних ліній» ( МП «Молекулярна біологія», науковий керівник Антонюк М.З.)
-    проект Дар’ї Яринки «Розробка біосенсорних систем на основі молекулярно-імпринтованих полімерних мембран для визначення афлатоксину B1» (МП «Молекулярна біологія», науковий керівник Сергеєва Т.А.)
-    проект Олени Скрипнікової «Створення клітинних моделей для дослідження впливу метилування генів-онкосупресорів на злоякісну трансформацію клітин сечового міхура» (МП «Молекулярна біологія», науковий керівник Кашуба В.І.)
-    проект Олени Асатрян «Пригнічення експресії генів кіназ родини Aurora  з використанням технолгії таргетного метилування» (МП «Молекулярна біологія», науковий керівник Кашуба В.І.)
-    проект Юлії Лазаренко «Перспективи застосування системи in vitro – органотипових зрізів спинного мозку» (МП «Молекулярна біологія», науковий керівник - Рибачук О.А.).
-    проект Ольги Клочкової «Визначення антипроліферативних та протипухлинних властивостей сполук імідазольного ряду у модельній системі адгезивно-залежних клітин раку молочної залози MCF-7 у культуральній системі in vitro.» (МП «Лабораторна діагностика біологічних систем», науковий керівник - Білько Д.І.)
-    проект Олександра Манюкова «Мікрооточення ніші гемопоетичної стовбурової клітини та його відтворення за умов ex vivо» (МП «Лабораторна діагностика біологічних систем», науковий керівник - Білько Д.І.)
-    проект Маргарити Пахаренко «Гетерогенність гемопоетичних клітин-попередників в культурі клітин in vitro». (МП «Лабораторна діагностика біологічних систем», науковий керівник - Білько Н.М.)
-    проект Олександра Крата «Формування гідрофобних мембран та розроблення модулів для мембранної дистиляції» (МП «Хімія», науковий керівник Вакулюк П.В.)
-    проект Олександра Яцейка «Високогідрофобні полімерні мембрани для мембранної дистиляції» (МП «Хімія», науковий керівник - Голуб О.А.)
-    проект Анни  Калашник «Дослідження впливу температури на енергію активації в осмотичній мембранній дистиляції» (МП «Хімія», науковий керівник - Вакулюк П.В.

На першому етапі конкурсу роботи конкурсантів були оцінені експертами відповідних кафедр за такими критеріями:
-    актуальність проблеми, ступінь новизни та оригінальність ідей, закладених в основу проекту;
-    наукова література та інші джерела інформації, на які посилається автор проекту;
-    обґрунтування та опис обраних методик та методів дослідження;
-    обгрунтування необхідності закупівлі реактивів та матеріалів;
-    очікувані теоретичні та практичні результати, можливість впровадження в практику
-    якість оформлення.

 

Наукові проекти оцінювалися експертами за 30-бальною системою. За підсумками першого туру маємо такі результати:

-    Дар’я Яринка – 30 балів
-    Ольга Клочкова – 30 балів
-    Дар’я Берегова – 28 балів
-    Маргарита Пахаренко  - 27 балів
-    Олександр Манюков - 25 балів
-    Олександр Яцейко – 25 балів
-    Анна  Калашник – 25 балів
-    Олена Асатрян – 24 бали
-    Юлія Лазаренко – 24 бали
-    Олександр Крат – 24 бали
-    Олена Скрипнікова – 20 балів.

 

24 січня відбувся другий тур конкурсу, під час якого конкурсанти захищали свої проекти. Члени конкурсної комісії, до складу якої увійшли і представники Корпорації «Артеріум»,  обрали кращий проект за кожною зі спеціалізацій.

Переможцями першого конкурсу студентських наукових проектів від корпорації Артеріум стали:

  

   Yarynka 4    Klochkova    Kalashnyk 1
            Дар’я Яринка        Ольга Клочкова Анна  Калашник
            МП «Біологія», 1 р.н.

  МП «Лабораторна діагностика

      біологічних систем», 2 р..н.

МП «Хімія», 2 р.н.

 

Переможці конкурсу отримають стипендії від Корпорації «Артеріум».


Положення, перелік документів і детальні умови конкурсу можна знайти за посиланням.

 

Навчання на магістеріумі за контрактом за рахунок підтримки від корпорації «Артеріум»*

Могли продовжити отримувати стипендію в 2016/17 н.р. стипендіати 2015/16 року, які досягли 86 балів як середній навчальний бал за реузльтатами року, підписали і виконували корпоративну угоду з НаУКМА.

 

Додатково конкурс було оголошено для студентів магістерськіх програм «Хімія (мембранні та сорбінні процеси та технології)», «Біологія»: спеціалізації "Молекулярна біологія" та «Лабораторна діагностика біологічних систем» за контрактом за підтримки від корпорації «Артеріум»*. До 6 серпня 2016 року потрібно було надати мотиваційний лист і взяти участь у конкурсі.

 

 

Що потрібно зробити:

1. Написати мотиваційний лист із поясненням, чому саме Вам потрібна підтримка від корпорації «Артеріум».

2. Підготувати довідки супровідні документи, що підтверджують умови участі і особливі чинники.

3. Надіслати мотиваційний лист і скани супровідних документів на електронну адресу керівника відділу стратегічного розвитку Катерини Максим Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Якщо вам зручніше подати документи в паперовому вигляді ви зможете це зробити

з 6 липня по 6 серпня у приймальній комісії за адресою вулиця Іллінська, 9, Київ, 04070, Культурно-мистецький центр НаУКМА, 2 поверх.

 

Умови участі:

· Середній бал на бакалавраті не нижче 80

· Виконана корпоративна угода з НаУКМА (для бакалаврів з НаУКМА)

· Рекомендація керівника бакалаврської програми (для бакалаврів з НаУКМА)

 

Особливі чинники:

· Походження із сільської місцевості

· Переселенці

· Стан матеріального забезпечення сім'ї

· Переселенці з зони бойових дій

· Сироти

Детальнішу інформацію можна отримати у відділі стратегічного розвитку НаУКМА за адресою вул.Волоська 8/5, 5 корпус, 214 кімн. та за тел. 425-1534 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

* підтримка здійснюється шляхом сплати 8 тис. грн від вартості плати за навчання по контракту, надання щомісячної стипендії та талонів на харчування в студентській їдальні на загальну суму 16 000 грн. Надається на рік з можливістю її продовження.

 

Стипендіати 2016/17

Стипендіатами першого конкурсу студентських наукових проектів за підтримки Корпорації "Артеріум" стали:

 

Yarynka 4  Klochkova   Kalashnyk 1
Дар’я Яринка Ольга Клочкова Анна  Калашник
МП «Біологія», 1 р.н. МП «Лабораторна діагностика

біологічних систем», 2 р..н.

МП «Хімія», 2 р.н.

 

Під час вступної кампанії  2016 року стипендкою стала студентка 1 курсу БП "Біологія" конктрактної форми навчання Юлія Звєрєва

 

                                                          Zvereva

Найкращі за рейтингом в навчанні в 2015/16 навчальному році студенти вже другого курсу факультету природничих наук напрямів «Хімія» та «Біологія» отримуватимуть стипендію в 2016/17 н.р. 

 

 1 danshyna  1 romanenko PilchukSite

Анастасія Даньшина,

студентка 2 р.н. БП «Біологія»

 

Дарина Романенко,

студентка 2 р.н. БП «Біологія»

 

Анна-Ілона Пільчук,

студентка 2 р.н. БП «Біологія»

 

 1 lugina  1 shcheglov  1 rudenko

Лілія Лугіна,

студентка 2 р.н. БП «Хімія»   

Олександр Щеглов,

студент 2 р.н. БП «Хімія»   

Юлія Руденко,

студентка 2 р.н. БП «Хімія»   

 

Стипендіати 2015/16

 

Під час вступної кампанії  2015 року стипендіатами стали троє вступників і студентів конктрактної форми навчання:

 

         Вікторія Плигун                         Діана Осіпова (біологія)                 Тетяна Майборода 

студентка 1 р.н. БП «Біологія»    студентка 1 р.н. БП «Біологія»   студентка 2 р.н. МП "Лабораторна діагностика"

PlygunS2OsipovaМайборода

 

Восени 2015 року було започатковано стипендії на підтримку студентів першого курсу факультету природничих наук напрямів «Хімія» та «Біологія». Участь у конкурсі на отримання стипендії взяли студенти, що навчались на бакалавраті за державним замовленням і за контрактом, продемонстрували високу успішність за підсумками першого триместру і мали підписану корпоративну угоду з НаУКМА. Конкурсна комісія відзначила студентів, які мали найкращі результати навчання за підсумками 1 триместру.

 

     Анастасія Даньшина                                   Дарина Романенко                            Ольга Любацька
  студентка 1 р.н. БП «Біологія»                  студентка 1 р.н. БП «Біологія»          студентка 1 р.н. БП «Хімія»

1 danshyna 1 romanenko1 lyubacka

 Лілія Лугіна                                                    Олександр Щеглов                                     Юлія Руденко
студентка 1 р.н. БП «Хімія»                            студент 1 р.н. БП «Хімія»                          студентка 1 р.н. БП «Хімія»

1 lugina1 shcheglov 1 rudenko

 

 

 

-            Інвестиція в природничу освіту - це інвестиція в майбутнє, бо саме природничі науки створюють фундамент успішного і зручного існування людства, - говорить декан факультету природничих наук, професор Олександр Голуб. - Хімія і біологія, зокрема, можуть забезпечити людей новими ліками і тим самим подовжити їх повноцінне життя, і це завдання добре розуміють фармацевти.

© 2012-2017 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна