Наталя ГРУШЕЦЬКА, керівник

2 корпус, кімн. 414,
3 корпус, кімн. 409,
тел. 463-69-30

Вивчаючи іноземні мови, студенти Університету можуть користуватися послугами лінгафонного кабінету, створеного і обладнаного за рахунок коштів Фонду родини Фещенко-Чопівських та інших ґрантодавців.
Кабінет обладнаний стаціонарними магнітофонами, телевізорами, відеодвійками, музичним центром. Аудіотека нараховує понад триста найменувань аудіокасет, відеотека - близько ста відеокасет із художніми та навчальними фільмами: англійською, німецькою, французькою, італійською, польською, турецькою, естонською, китайською, японською, хорватською та іншими мовами.
З метою поліпшення й розширення можливостей вивчення англійської мови у 2001 році створено комп'ютерний лінгафонний кабінет (3 корпус, ауд. 409), розрахований на 26 місць. Програмно-апаратний комплекс поєднує простоту інсталяції з повним набором функцій для процесу навчання. До послуг студентів база даних, сформована з урахуванням сучасних методик навчання англійської мови за допомогою електронних носіїв інформації.