Студентський Internet-центр

1 корпус, кімн. 307-а
(понеділок–п’ятниця
з 9:00 до 20:00)

Створений у 1995 році зусиллями викладача з Канади Майкла МакКая за фінансової підтримки фонду "Євразія" під назвою "Проект Інтернет".
Студентський Internet-центр - це місце, де студенти та співробітники НаУКМА у вільний від навчання та роботи час можуть працювати з ресурсами Інтернету. До послуг користувачів - програми роботи з електронною поштою (e-mail), інтерактивного спілкування (vICQ, IRC), перегляду веб-сторінок (Netscape) тощо. Для нових користувачів проводяться семінари з питань користування, створено "Довідник користувача".
Всі охочі мають змогу роздруковувати електронні документи на лазерному принтері, сканувати фотографії, записувати свої компакт-диски (CD-R/CD-RW).
У 1996 році проект було реорганізовано, внаслідок чого Центр отримав свою теперішню назву, а його керівником призначено доктора технічних наук Олександра Синявського. Сьогодні робота Центру забезпечується студентами - співробітниками Центру різних факультетів та курсів та за підтримки спонсорів - Майкла МакКая (Michael McKay), Міжнародного благодійного фонду відродження Києво-Могилянської академії, Джойс Ґліссон (Joyce G. Gleasson).