Студентська театральна студія НаУКМА

Керівник – Тетяна Шуран

Тут студенти реалізують свої творчі здібності, власноруч створюють костюми, декорації, реквізит. Студентський театр НаУКМА прикрашає всі загальноуніверситетські свята – Конвокацію, Посвяту у спудеї, День Академії та інші. Студенти беруть участь у вуличних дійствах, опановуючи непросту техніку акторської гри на ходулях, створюючи видовищні інсталяції, під час святкових заходів, фестивалів, молодіжних громадських акцій у Києві та в інших містах України.

У травні 2018 р. Театр-студія успішно виступив на Другому всеукраїнському фестивалі аматорських театрів «День театру» із виставою «Don’t loоk back» за оповіданням випускниці НаУКМА, письменниці Галини Ткачук. Студентський театр-студія добре знаний завдяки видовищним виступам акторів на ходулях, які традиційно прикрашають академічні урочистості – Посвяту у студенти, Конвокацію та День академії.