Святослав Крутиков

S_Krutykov

Святослав Крутиков - відомий музикант і композитор, що працює здебільшого в камерно-симфонічній сфері. Автор музики більш ніж до 50 кінострічок, переважне число яких отримали зарубіжні та вітчизняні нагороди. Член двох Національних творчих спілок: композиторів та кінематографістів.

Святослав Леонтійович працював в Культурно-мистецькому центрі НаУКМА з 1994 по 2000 р.р. Він створив в університеті унікальний колектив - Творчу лабораторію старовинної музики і старовинних інструментів, який згодом перетворився на Ансамбль старовинної музики. В репертуарі колективу – музика Європи від Середньовіччя до раннього Бароко і міська музика доби Українського Бароко.

Протягом двох десятків років своїх творчих розвідок в царині середньовічної доби Святослав Леонтійович зібрав та виготовив колекцію автентичних музичних інструментів. Частину своєї колекції п. Крутиков безкоштовно передав в НаУКМА і постійно підтримує творчі зв'язки з колективом, відвідує репетиції та концерти ансамблю.

Відомий Святослав Крутиков і як художник, декілька виставок якого відбулося в Києві. Так, в березні 2009 р. експонувалися його графічні твори та художні фото в Галереї мистецтв НаУКМА. В рамках цієї виставки відбулася прем'єра фільму режисера Р.Плахова-Модестова "Загублений рай" до 200-річчя Миколи Гоголя, музику до якого написав С. Крутиков.