• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИНаціонального університету «Києво-Могилянська академія» у 2016 році
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Social, Health, and Communication Studies Journal
  • Дні науки 2016

Наука та освіта

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Засновано Конкурс дослідницьких робіт з історії України ім. Федора Шевченка для студентів кафедри історії НаУКМА

Конкурс дослідницьких робіт з історії України імені Федора Шевченка для студентів кафедри історії НаУКМА засновано на пошану пам’яті Федора Павловича Шевченка (1914–1995), члена-кореспондента АН УРСР, доктора історичних наук, професора, дослідника історії України.

Засновником Конкурсу є Анна Шевченко, онука Федора Павловича Шевченка.

Конкурс проводитимуть щороку з метою визначення найкращих робіт серед курсових, кваліфікаційних досліджень і опублікованих статей, виконаних  здобувачами бакалаврського рівня, магістерського рівня, другого освітньо-наукового рівня.

До участі у Конкурсі приймають статті та дослідницькі роботи (курсові, кваліфікаційні дослідження) різноманітних напрямів досліджень з історії України ІХ–XVII ст. із загальної проблематики «Україна в домодерній Європі».

Подання дослідницьких робіт – з 1 червня по 28 червня.

Робота комісії – від 29 червня по 29 серпня.

Вручення дипломів переможця конкурсу – 31 серпня.

Переможці отримають дипломи, а також – додаткові відзнаки і призи.

Деталі – в Положенні про Конкурс. Також докладнішу інформацію можна отримати на кафедрі історії НаУКМА (тел. – 425–60–06).