• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи

Засновано Конкурс дослідницьких робіт з історії України ім. Федора Шевченка для студентів кафедри історії НаУКМА

Конкурс дослідницьких робіт з історії України імені Федора Шевченка для студентів кафедри історії НаУКМА засновано на пошану пам’яті Федора Павловича Шевченка (1914–1995), члена-кореспондента АН УРСР, доктора історичних наук, професора, дослідника історії України.

Засновником Конкурсу є Анна Шевченко, онука Федора Павловича Шевченка.

Конкурс проводитимуть щороку з метою визначення найкращих робіт серед курсових, кваліфікаційних досліджень і опублікованих статей, виконаних  здобувачами бакалаврського рівня, магістерського рівня, другого освітньо-наукового рівня.

До участі у Конкурсі приймають статті та дослідницькі роботи (курсові, кваліфікаційні дослідження) різноманітних напрямів досліджень з історії України ІХ–XVII ст. із загальної проблематики «Україна в домодерній Європі».

Подання дослідницьких робіт – з 1 червня по 28 червня.

Робота комісії – від 29 червня по 29 серпня.

Вручення дипломів переможця конкурсу – 31 серпня.

Переможці отримають дипломи, а також – додаткові відзнаки і призи.

Деталі – в Положенні про Конкурс. Також докладнішу інформацію можна отримати на кафедрі історії НаУКМА (тел. – 425–60–06).