• Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Оголошено конкурс щорічних премій Президента України для молодих учених

Кінцевий термін подання заявок - 28 січня 2015 року

Щорічні премії Президента України для молодих учених (далі – премії) присуджують за видатні досягнення в галузі природничих, технічних та гуманітарних наук, які сприяють розвитку науки.

Щороку присуджують 40 премій (з них – п’ятнадцять премій для молодих учених Національної академії наук України) розміром 40 тисяч гривень кожна.

На здобуття премій представляють наукові праці, опубліковані у закінченій формі не менше ніж за рік до їх висунення.

У конкурсі на здобуття премій можуть брати участь наукові, науково-педагогічні працівники, докторанти, аспіранти, інженерно-технічні працівники наукових установ, вищих навчальних закладів, що належать до сфери управління Міністерства.

Колектив претендентів на здобуття премії не може перевищувати чотирьох осіб. Вік осіб, які претендують на здобуття премій, не може перевищувати 35 років станом на 1 березня 2015 року.

Перелік необхідних документів можна переглянути тут.