• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Дні науки 2016
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИНаціонального університету «Києво-Могилянська академія» у 2016 році
  • Social, Health, and Communication Studies Journal

Наука та освіта

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Конкурс спільних українсько-французьких науково-дослідних проектів на період 2017-2018 років

З1 квітня до 15 червня 2016 року Міністерство освіти і науки України, Міністерство закордонних справ та міжнародного розвитку і Міністерство національної освіти, вищої освіти та досліджень Франції оголошують конкурс спільних українсько-французьких науково-дослідних проектів для реалізації у 2017‑2018 рр.

Конкурс є відкритим для будь-яких лабораторій чи науково-дослідних груп вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ та підприємств обох країн.

До участі у конкурсі приймаються проекти за такими пріоритетними напрямками:

1) дослідження з найбільш важливих проблем розвитку науково-технічного, соціально-економічного, суспільно-політичного, людського  потенціалу для забезпечення конкурентоспроможності України у світі та  сталого  розвитку суспільства і держави;

2) інформаційні та комунікаційні технології;

3) енергетика та енергоефективність;

4) раціональне природокористування;

5)науки про життя, нові технології профілактики та лікування найпоширеніших захворювань;

6) нові речовини і матеріали;

7) фізика високих енергій.

Особлива увага надаватиметься також проектам, тематики яких будуть співпадати із визначеними у Рамковій програмі з наукових досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Детальна інформація про Конкурс за посиланням.