• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Вітаємо могилянців-стипендіатів Кабінету Міністрів для молодих учених

Вітаємо стипендіатів Кабінету Міністрів для молодих учених!

Постановою президії Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки від 01 червня 2016 р. №2 призначено стипендії:

wwb img15

Більку Денису Івановичу, канд. біол. наук, доценту кафедри дабораторної діагностики біологічних систем

grad 07Колесник Ірині Сергіївні, канд. хім. наук, старшому викладачеві кафедри хімії

smallThumbnailГанущак-Єфіменко Людмилі Михайлівні, д-ра екон. наук, доценту кафедри маркетингу та управління бізнесом

Постановою Кабінету Міністрів України в 1994 році було запроваджено 320 щомісячних стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених, які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки і вже досягли визнаних результатів. Стипендії призначаються терміном на два роки і виплачуються стипендіатам за місцем їхньої основної роботи (навчання). На здобуття стипендій можуть висуватися наукові співробітники, викладачі вузів, інженерно-технічні працівники і аспіранти, які мають опубліковані наукові праці, науковий доробок та можливість проводити наукові дослідження.