• Social, Health, and Communication Studies Journal
  • конкурс на здобуття дослідницьких стипендій від Благодійного Фонду «Повір у себе»
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Дні науки 2016
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИНаціонального університету «Києво-Могилянська академія» у 2016 році

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Вітаємо могилянців-стипендіатів Кабінету Міністрів для молодих учених

Вітаємо стипендіатів Кабінету Міністрів для молодих учених!

Постановою президії Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки від 01 червня 2016 р. №2 призначено стипендії:

wwb img15

Більку Денису Івановичу, канд. біол. наук, доценту кафедри дабораторної діагностики біологічних систем

grad 07Колесник Ірині Сергіївні, канд. хім. наук, старшому викладачеві кафедри хімії

smallThumbnailГанущак-Єфіменко Людмилі Михайлівні, д-ра екон. наук, доценту кафедри маркетингу та управління бізнесом

Постановою Кабінету Міністрів України в 1994 році було запроваджено 320 щомісячних стипендій Кабінету Міністрів України для молодих учених, які успішно проводять наукові дослідження, здійснюють актуальні науково-технічні розробки і вже досягли визнаних результатів. Стипендії призначаються терміном на два роки і виплачуються стипендіатам за місцем їхньої основної роботи (навчання). На здобуття стипендій можуть висуватися наукові співробітники, викладачі вузів, інженерно-технічні працівники і аспіранти, які мають опубліковані наукові праці, науковий доробок та можливість проводити наукові дослідження.