• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Social, Health, and Communication Studies Journal
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИНаціонального університету «Києво-Могилянська академія» у 2016 році
  • Дні науки 2016
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Наука та освіта

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Редпортфель НаУКМА-2017

Шановні могилянці, традиційно до 15 грудня 2016 року редакційно-видавничий відділ НаУКМА приймає рукописи праць, які не були раніше оприлюднені, з супровідними документами (2 зовнішніми засвідченими рецензіями, витягами з протоколів засідань кафедри і ради факультету з відповідними ухвалами) для формування редпортфелю і видавничого плану НаУКМА на 2017 рік (фінансування за рахунок НаУКМА).

Рукопис має бути роздрукований через 1,5 інтервала 14 кеглем, містити дату подання і підпис автора. Також подавач має надати е-версію рукопису.
Якщо заплановане видання не потребує фінансування НаУКМА, але претендує на розгляд Видавничою радою з подальшим  схваленням Вченою радою НаУКМА також має бути поданим на розгляд за встановленою процедурою.

Засідання Видавничої ради, що розглядатиме всі пропозиції та затвердження редпортфелю-2017 відбудеться 16 грудня ц.р.

Всі наступні видавничі пропозиції, що надходитимуть по завершенню вказаної дати, можуть бути розглянуті  лише у грудні 2017 р. з ймовірним включенням до редпортфелю-2018 р.