• конкурс на здобуття дослідницьких стипендій від Благодійного Фонду «Повір у себе»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Social, Health, and Communication Studies Journal
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИНаціонального університету «Києво-Могилянська академія» у 2016 році
  • Дні науки 2016

Наука та освіта

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Конкурс наукових проектів

Оголошено перший конкурс проектів для розвитку науки, інновацій та наукової освіти в НаУКМА з коштів відповідного Фонду проектів МБФВКМА.

Положення про конкурс схвалене рішенням Вченої ради від 22 грудня 2016 р. та затверджене наказом президента НаУКМА від 23 грудня 2016 р.

Нагадуємо, що конкурс проектів у НаУКМА проводиться з метою здійснення науково-дослідної, науково-методичної, інноваційної та науково-організаційної діяльності в НаУКМА.

У наступному році планується також запровадження творчих відпусток для найкращих викладачів університету.

Основним завданням конкурсу є підтримка та стимулювання створення постійних та тимчасових дослідницьких колективів та науково-організаційних груп, здатних забезпечити реалізацію стратегічного плану розвитку НаУКМА у сфері наукової діяльності і його трансформації у дослідницький університет.

Вітаються колективні проекти в усіх галузях знань.

Максимальний обсяг фінансування у 2017 році - 150 тис. грн.

Можлива підтримка кількох проектів, як мінімум одного для молодих дослідників, віком до 35 років.