• Social, Health, and Communication Studies Journal
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИНаціонального університету «Києво-Могилянська академія» у 2016 році
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • конкурс на здобуття дослідницьких стипендій від Благодійного Фонду «Повір у себе»
  • Дні науки 2016
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Конкурс наукових проектів в галузі історії (Фонд Кіндрата)

ІМЕННИЙ ФОНД (ендавмент) імені М.КІНДРАТА Міжнародного Благодійного Фонду відродження Києво-Могилянської Академії для  підтримки досліджень в галузі історії  України від найдавніших часів до сьогодення, в т.ч. історії Києво-Могилянської академії в усі часи її існування та розвитку.

Створено 2016 р. Положення про Фонд та конкурс проектів