• Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal

Результати першого конкурсу проектів для розвитку науки, інновацій та наукової освіти в НаУКМА

На конкурс проектів було подано вісім проектів, з яких три - від колективів молодих дослідників до 35 років.

Конкурсна комісія, враховуючи результати експертної оцінки поданих на конкурс запитів, рекомендації Комітету з науки та видавничої діяльності у відповідності до Положення про конкурс визначила проекти- переможці:

1. «Моніторинг та аналіз тіньової зайнятості в Україні», керівник - О.В.Неживенко. Спільний проект кафедр фінансів та соціології.
  2. «Часова динаміка та просторовий розподіл видового різноманіття природно-заповідних об’єктів степової зони України», керівник – І.Г.Вишенська. Проект Центру досліджень екосистем, змін клімату та сталого розвитку.
  3. «Розробка полімерних мембран з каталітичними властивостями», керівник – І.С.Колесник. Проект колективу молодих дослідників (до 35 років) Центру мембранних досліджень та кафедри хімії.