• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Дні науки 2016
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Конкурс Western NIS Enterprise Fund
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2017 році

Наука та освіта

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

 

Ткачук Надія Володимирівна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ,

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Ґранти НТШ-А 2017-2018 рр. для дослідницьких проектів

 

Наукове Товариство ім. Шевченка в Америці

Програма ґрантів на 2017-2018

 

Ґранти для досліджень


Наукове Товариствоім. Шевченка призначатиме ґранти у 2017 році для дослідницьких проєктів, які стосуватимуться широкого кола питань, пов’язаних з україністикою. І хоча пріоритети надаватимуться проєктам у галузях гуманітарних і соціальних наук, подання на дослідження в інших ділянках також примайтимуться, якщо становитимуть вагомий внесок в українську науку.


Вимоги


Дослідницькі ґранти призначатимуться вченим з різних країн у різних дисциплінах. Усі подання оцінюватимуться за рівнем їхньої наукової ваги, досвіду пошукувача, враховуватиметься також важливість поданого проєкту з точки зору україністики.

Неповні подання, або подання, які надійдуть після вказаного терміну не розглядатимуться. Пошуковці матимуть можливість подаватися ще раз, поновивши своє подання у наступному терміні, визначеному для призначення ґрантів. Перевага надаватиметься тим науковцям, проєкти яких уже матимуть додаткове підтверджене фінансування з інших джерел або зможуть довести своє подання до інших фондів. Якщо пошукувач уже отримував ґрант для досліджень від НТШ-А, то наступне подання можна буде зробити бодай через рік. До того ж, подавач муситиме представити письмовий звіт про використання попереднього ґранту і проробленої праці, перш ніж подаватися знову.


Правила отримування ґранту


Дослідницькі ґранти призначаються в першу чергу для пошуків матеріялів, їхнього опрацювання і написання праці. Призначені кошти можуть використотуватися для покриття таких витрат: праця в архівах, копіювання архівних матеріялів, додаткові витрати, покриття витрат на дорогу, харчування та проживання під час праці в інших містах або країнах.

Максимальна сума ґранту становитиме $ 5,000 для індивідуального подання, або $ 7,500 для колективного.


Необхідні матеріяли для подання і терміни


• заява для отримання ґранту

• резюме (CV) з публікаціями

• опис проєкту, науковий контекст досліджуваної теми, наукова новизна проєкту для україністики і очікувані результати (публікація і т.д.)

• докладний графік роботи над проєктом і передбачуваний бюджет

• 2-3 рекомендаційні листи


Подання з усіма необхідними документами надсилати на електронну адресу НТШ-А до 1 березня 2018 року (grants@shevchenko.org). Остаточні рішення будуть прийняті у червні 2018 року.


Ґранти для участи у конференціях


Ці ґранти передбачають підтримку пошукачів, які планують узяти участь у наукових конференціях і виступити із доповіддю або повідомленням, котрі зосерджуватимуться на питаннях, пов’язаних з українською тематикою. В першу чергу, ґрант призначатиметься для покриття витрат на дорогу.


Вимоги


До розгляду прийматимуться подання від тих пошукувачів, які здобули ступінь маґістра у ділянці, яка пов’язана з науковими зацікавленнями апліканта й темою конференції. Тема доповіді повинна зосереджуватися на важливих питаннях українознавства.

Неповні подання, або подання, які надійдуть після вказаного терміну не розглядатимуться. Пошуковці матимуть можливість податися ще раз, поновивши своє подання у наступному терміні, визначеному для призначення ґрантів. Якщо пошукувач уже отримував ґрант від НТШ-А для участи у конференції, то наступне подання можна буде зробити бодай через рік. До того ж, подавач муситиме представити письмовий звіт про використання попереднього ґранту і проробленої праці, перш ніж подаватися знову.


Умови фінансування


Максимальна сума ґранту становитиме $ 1,000. Використання коштів передбачається в першу чергу для оплати дороги і проживання. Перевага надаватиметься тим поданням, анпліканти яких можуть підтвердити додаткове фінансування з інших джерел.

Необхідні матеріяли для подання і терміни

• заява для отримання ґранту

• резюме (CV) з публікаціями

• опис конференції, тема доповіді (доповідей), назва сесії, у яких передбачається участь; тези доповіді, очікувані результати (публікації і т.д.)

• текст або коротке резюме доповіді й програма конференції

• докладний графік роботи над проєктом і передбачуваний бюджет

• 2-3 рекомендаційні листи

• лист-запрошення від організаторів конференції, який підтверджуватиме участь пошукувача у конференції.

Подання з усіма необхідними документами надсилати на електронну адресу НТШ-А до 1 жовтня 2017 р. або 1 березня 2018 р. (grants@shevchenko.org). Остаточні рішення будуть прийняті у грудні і червні відповідного року.


Ґранти для написання дисертацій


Ці ґранти призначено для дисертаційних досліджень з україністики. Перевага надаватиметься темам з гуманітарних та соціальних наук, але подання з інших галузей також розглядатимуться.


Вимоги


Дослідницькі ґранти призначатимуться вченим з різних країн у різних дисциплінах. Пошукувач(-ка) повинен навчатися в аспірантурі (університет або науково-дослідний інститут). Усі подання оцінюватимуться за рівнем їхньої наукової ваги, досвіду пошукувача, враховуватиметься також важливість поданого проєкту з точки зору україністики.


Умови фінансування


Максимальна сума ґранту становитиме $ 1,000. Використання коштів передбачається в : праця в архівах, копіювання архівних матерялів, додаткові витрати, покриття витрат на дорогу, харчування та проживання під час праці в інших містах або країнах.


Необхідні матеріяли для подання і терміни

• заява для отримання ґранту

• резюме (CV) з публікаціями

• опис дисертації, наукової новизни, а також досліджуваної теми і можливий результат від проробленої праці в архіві чи бібліотеці

• докладний графік роботи над проєктом і передбачуваний бюджет

• 2-3 рекомендаційні листи

Подання з усіма необхідними документами надсилати на електронну адресу НТШ-А до 1 жовтня 2017 року і 1 березня 2018 (grants@shevchenko.org).  Остаточні рішення будуть прийняті у грудні 2017 і червні 2018 року.

© 2012-2018 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна