• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році

Розпочався прийом заявок на участь у 12-у конкурсі стипендійної програми «Завтра.UA».

В рамках стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонд Віктора Пінчука здійснює пошук, добір та підтримку найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України.

Добір стипендіатів програми відбувається за результатами щорічного відкритого загальноукраїнського конкурсу. Проведення конкурсу регламентується відповідно до окремого документу - Умов проведення конкурсу, що затверджується щорічно.

Студенти, які стали переможцями конкурсу, або були його учасниками, мають право на участь у конкурсах у наступних роках на загальних засадах.

Особиста інформація про стипендіатів програми та їх конкурсні роботи розміщуються на сайті Програми.

Графік проведення 12-го конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA» (сезон 2017/18):

• 17 жовтня – 30 листопада 2017 року: прийом та реєстрація документів студентів;
  • Грудень 2017 року: лютий 2018 року - 1-й тур;
  • Лютий 2018 – березень 2018 року: 2-й тур;
  • Березень - квітень 2018 року: 3-й тур;
  • Травень 2018 року: оголошення результатів конкурсу;
  • Червень 2018 року: 11-й Молодіжний форум «Завтра.UA».

Необхідні для реєстрації документи: