• Дні науки 2016
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИНаціонального університету «Києво-Могилянська академія» у 2016 році
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Social, Health, and Communication Studies Journal
  • конкурс на здобуття дослідницьких стипендій від Благодійного Фонду «Повір у себе»

Наука та освіта

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Розпочався прийом заявок на участь у 12-у конкурсі стипендійної програми «Завтра.UA».

В рамках стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонд Віктора Пінчука здійснює пошук, добір та підтримку найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України.

Добір стипендіатів програми відбувається за результатами щорічного відкритого загальноукраїнського конкурсу. Проведення конкурсу регламентується відповідно до окремого документу - Умов проведення конкурсу, що затверджується щорічно.

Студенти, які стали переможцями конкурсу, або були його учасниками, мають право на участь у конкурсах у наступних роках на загальних засадах.

Особиста інформація про стипендіатів програми та їх конкурсні роботи розміщуються на сайті Програми.

Графік проведення 12-го конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA» (сезон 2017/18):

• 17 жовтня – 30 листопада 2017 року: прийом та реєстрація документів студентів;
  • Грудень 2017 року: лютий 2018 року - 1-й тур;
  • Лютий 2018 – березень 2018 року: 2-й тур;
  • Березень - квітень 2018 року: 3-й тур;
  • Травень 2018 року: оголошення результатів конкурсу;
  • Червень 2018 року: 11-й Молодіжний форум «Завтра.UA».

Необхідні для реєстрації документи: