• НАУКОВІ ЗДОБУТКИНаціонального університету «Києво-Могилянська академія» у 2016 році
  • конкурс на здобуття дослідницьких стипендій від Благодійного Фонду «Повір у себе»
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Social, Health, and Communication Studies Journal
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Дні науки 2016

Наука та освіта

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Семінар-тренінг "Оцінка публікаційної діяльності науковця і установи за даними Web of Science.

Шановні колеги,

Щиро запрошую на годинний семінар-тренінг  "Оцінка публікаційної діяльності науковця і установи за даними Web of Science. ResearcherID та профіль установи або як робити точні звіти не докладаючи багато зусиль".

Проводить Ірина Тихонкова, канд.біол.наук, спеціаліст з навчання Інтелектуальна власність та наукові дослідження Clarivate Analytics.

Коли: 17 жовтня, 15-00 - 16-00

Де: Американська бібліотека НаУКМА, 4 корп., к.116

Ви дізнаєтесь більше про наукометричні оцінки публікаційної активності, чому для кожного науковця та установи, де він працює важлива правильна ідентифікація автора та афіляція до установи, та як створити дослідницькі профілі і не тільки.