• НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2017 році
  • Дні науки 2016
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Конкурс Western NIS Enterprise Fund
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Конкурс на здобуття Премії імені Петра Могили

Оголошено конкурс на здобуття Премії імені Петра Могили (наказ № 518 від 10.11.2017).

Премію імені Петра Могили присуджує щороку Вчена рада Національного університету «Києво-Могилянська академія» за вагомі наукові досягнення, що сприяють розвитку гуманітарних, суспільних і природничих наук, утверджують високий авторитет університетської науки на національному та міжнародному рівні й опубліковані у вигляді монографій, енциклопедій, книг, підручників, навчальних посібників, циклу наукових праць.

З 2018 року розмір премії підвищено - до 25 тис. грн!

Детальніша інформація про Конкурс - за посиланням

Роботи на конкурс подавати до 4 грудня 2017 року в навчально-науковий центр  (к.5 - 307-308, 309, чи 310 ).