• Дні науки 2016
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Конкурс Western NIS Enterprise Fund
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2017 році

Контакти:

Тетяна Олександрівна Ярошенко,

віце-президент з наукової роботи та інформатизації,

канд. іст. н., доцент

5 корпус, кімн. 309

Навчально-науковий центр:

керівник - Кострова Людмила Іванівна,

канд. хім. н., доц.

5 корпус, кімн. 310, т. 463-58-66

Ткачук Надія Володимирівна

5 корпус, кімн. 307-308, т. 463-69-74

Оприлюднено імена переможців конкурсу "Повір у себе"

7 грудня, на фінальному засіданні Конкурсної комісії Проекту дослідницьких стипендій для науковців НаУКМА від Фонду "Повір у себе" були оприлюднені імена його переможців. Ними стали:

1. Тетяна Степурко (PhD, випускниця НаУКМА, викладачка Школи охорони здоров’я);
  2. Максим Антонюк(к.б.н., факультет природничих наук);
  3. Руслан Чорней (к.фіз.-мат.н., факультет інформатики);

Це нова для України практика полягає у наступному: науковцю, який займається актуальними у глобальному контексті дослідженнями і перемагає у конкурсі, протягом року виплачується спеціальна дослідницька стипендія, яка дозволяє повністю зосередитися  саме на науковій роботі (проведенні дослідження та оформленні його результатів у вигляді публікацій чи завершенні докторської дисертації).