• Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИ Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2018 році
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Друга міжнародна конференція "Здоров’я та суспільні виміри в академічному просторі та поза ним"

23 травня відбудеться 2-га Міжнародна конференція Здоров’я та суспільні виміри в академічному просторі та поза ним.

Ця конференція відбувається за підтримки проекту «Поєднання інновацій, здоров’я та суспільства: освітній розвиток потенціалу в сусідніх регіонах Східної Європи» (BIHSENA), який співфінансується в рамках ЕРАЗМУС+ Розвиток потенціалу (КА2). Проект впроваджується в Україні Національним університетом «Києво-Могилянська академія» та Вінницьким наці- ональним медичним університетом ім.М.І.Пирогова, за координації Маастрихтського університету (Нідерланди). Проект сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні є партнерами конференції. Мета конференції – обговорити питання міжсекторальної співпраці заради здоров’я та академічної доброчесності. До участі в конференції запрошуються викладачі, аспіранти, студенти вищих навчальних закладів, дослідники, практики.

Програма конференції доступна за посиланням

Додаткова інформація про конференцію за посиланням