• НАУКОВІ ЗДОБУТКИНаціонального університету «Києво-Могилянська академія» у 2016 році
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Social, Health, and Communication Studies Journal
  • конкурс на здобуття дослідницьких стипендій від Благодійного Фонду «Повір у себе»
  • Дні науки 2016
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Програма Днів науки 2017 (осіння сесія)

Осіння сесія

13-14 листопада

Міжнародний науковий семінар «Нові напрямки досліджень конфліктів у Східній Європі» є результатом співпраці НаУКМА та німецьких партнерів, а саме – Гіссенського центру «Східна Європа» при Гіссенському університеті імені Юстуса Лібіха та Гердер-Інституту в м. Марбурзі. На семінарі, зокрема, будуть представлені перші результати досліджень у рамках міждисциплінарного  проекту LOEWE “Регіони конфліктів у Східній Європі”, який об‘єднує істориків, лінгвістів, соціологів та політологів. Значну увагу в дослідженнях присвячено Україні – як її історії, так і сучасній соціополітичній ситуації.