• Дні науки 2016
 • Social, Health, and Communication Studies Journal
 • конкурс на здобуття дослідницьких стипендій від Благодійного Фонду «Повір у себе»
 • НАУКОВІ ЗДОБУТКИНаціонального університету «Києво-Могилянська академія» у 2016 році
 • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
 • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Програма Днів науки 2017 (весняна сесія)

 

23-24 березня (четвер-п'ятниця)

час проведення: 9:00-18:00

місце проведення: Музей НаУКМА

 

            

Організатори: кафедра філософії та релігієзнавства, студентсько-аспірантське товариство

 

 

29-30 березня (середа - четвер)

час проведення: 9:00-18:00

 

          

Організатори: Наукова бібліотека Національного університету "Києво-Могилянська академія"; Наукова бібліотека ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка; Державна наукова установа "Український інститут науково-технічної експертизи та інформації"; Громадська організація ЕЛІБУКР (Електронна Бібліотека України); Громадська організація "Українське Фулбрайтівське Коло".

 

22 березня

 

 

В рамках викладання курсу “Інформаційне право” відбувся круглий стіл “Сучасні тенденції врегулювання інформаційних правовідносин”, що організовується вже четвертий рік поспіль кафедрою міжнародного права і спеціальних правових наук наукма.

Організатори: факультету правничих наук НаУКМА.

Експериментально цього року перша секція круглого столу була доступна для он-лайн перегляду в режимі реального часу на сторінці Факультету правничих наук НаУКМА у Фейсбук. 

 

 

3-7 квітня

 

Цього року аспіранти НаУКМА представлять результати своєї роботи у трьох міждисциплінарних секціях:

 

 1. «Наука для суспільства: відкритість і відповідальність» 

 2. «Інновація у науковому дослідженні: примноження знання» 

 3. «Пошук і обґрунтування методів дослідження»

 

Організатори: Докторська школа НаУКМА

 

 

10 квітня

 

 

 Організатори: Центр ім. Жана Моне з європейських студій НаУКМА разом з Науковою бібліотекою НаУКМА і Українською Асоціацією європейських студій.

 

 

20-21 квітня

 Місце проведення: Музей НаУКМА (10-й корпус), вул. Г. Сковороди, 2

 

 

Центр польських та європейських студій, кафедра історії НаУКМА та студентське наукове товариство «Potluck» запрошують студентів, аспірантів, молодих дослідників та всіх зацікавлених для участі у конференції «Досліджуючи минуле: методолоґічне оновлення історіографії в Україні», яка відбудеться 20-21 квітня 2017 р. у Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Дана конференція спрямована на створення платформи для дискусії, в якій молоде покоління істориків зможе не лише обговорити сучасні віяння у історіописанні, але й подискутувати про їхні переваги та недоліки.

 

Організатори: Центр польських та європейських студій, кафедра історії НаУКМА та студентське наукове товариство «Potluck»

 

 

 

21-22 квітня

 

 

 

Організатори: Національний університет «Києво-Могилянська академія», Національний технічний університет України «КПІ», Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова

 

 

17 травня 2017 р., середа, 14:00

 

 

 • Круглий стіл «Технології та інструменти диджитал комунікацій у сучасній практиці зв’язків з громадськістю»

 

Мета: Обговорити стан та основні тенденції розвитку диджитал комунікацій на сучасному етапі, їх вплив на трансформацію інструментів і тактики  публічних комунікацій владних органів, підприємницьких структур,  політичних і неурядових організацій України, запропонувати шляхи удосконалення практики зв’язків з цільовими групами громадськості.

 

Організатори: Кафедра зв’язків з громадськістю 

 

26 травня, 10:00 – 18:30

Музей НаУКМА

 

 

 

У заході візьмуть участь представники НаУКМА, Інституту мовознавства, Інституту української мови, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології і Українського мовно-інформаційного фонду НАН України, КНУ ім. Т. Шевченка, університетів ім. Б. Грінченка та ім. М. Драгоманова, Львівського, Чернівецького, Донецького (Вінниця), Запорізького і Хмельницького національних університетів та інших вишів і наукових закладів України.

Розпочнеться конференція о 10:00 доповіддю академіка НАН України, директора Українського мовно-інформаційного фонду Володимира Широкова на тему: «Національна система лінгвістичних ресурсів та національна лінгвістична інфраструктура України».

 

О 16:30 – 18:30 відбудеться круглий стіл «Національна система лінгвістичних ресурсів та національна лінгвістична інфраструктура України. Проблеми та перспективи», у рамках якого заплановано такі доповіді:

 

 1. «Метод віртуальних лексикографічних середовищ у національній системі лінгвістичних ресурсів України», Максим Надутенко, кандидат технічних наук, завідувач відділу інформаційних технологій Українського мовно-інформаційного фонду НАН України
 2. «Автоматизовані методи дослідження онімного матеріалу (на прикладі ойконімів Дніпропетровщини)», Маргарита Надутенко, кандидат філологічних наук, науковий співробітник Українського мовно-інформаційного фонду НАН України
 3. «Створення україномовних соціальних мереж професійної спрямованості та їх використання у прикладній лінгвістиці», Юлія Старишко, молодший науковий співробітник Українського мовно-інформаційного фонду НАН України і Микита Яблочков, аспірант Українського мовно-інформаційного фонду НАН України.

 

 

Детальна програма заходу - за посиланням.

Організатор: кафедра загального і слов’янського мовознавства НаУКМА.

Контактна особа: секретар оргкомітету конференції Катерина Близнюк  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   

 

© 2012-2017 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна