• Social, Health, and Communication Studies Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Дні науки 2016
  • конкурс на здобуття дослідницьких стипендій від Благодійного Фонду «Повір у себе»
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИНаціонального університету «Києво-Могилянська академія» у 2016 році

Кришталь, Олег Наука та мистецтво: дві ноги для поступу. – Київ : Національний університет «Києво-Могилянська академія», 2017. – 24 с. : фото.

Obkladynka min

ISBN 978-966-2410-93-8

 

У лекції знаного в Україні та світі вченого в галузі біофізики, академіка НАН України, доктора біологічних наук, лауреата Державної премії СРСР і України в галузі науки і техніки, Почесного професора НаУКМА розглянуто знакові етапи еволюційного процесу з акцентом на виникненні свідомого мозку, що творить культуру, та перспективі побудови надрозуму, спираючись на досі незбагненну магічність наукового пізнання та опанування мистецтва як спрямованого знаряддя (само)пізнання.

Детальніше...

Корекційно-розвиткова програма формування стійкості до стресу в дітей дошкільного віку та школярів «Безпечний простір»: навчально-методичний посіб. – Київ : НаУКМА, ГЛІФ Медіа, 2017. – 208 с.

A5 Stress COVER 2 1 PP

ISBN 978-966-2410-89-1

 

У навчально-методичному посібнику представлена корекційно-розвиткова програма, мета якої – підвищення стійкості до переживання наслідків стресу дошкільнятами і школярами після психотравматичних подій.

Детальніше...

Системний аналіз формування державної політики в умовах макроекономічної дестабілізації / за ред. д-ра екон. наук, проф. І. Г. Лук’яненко. – К. : НаУКМА, 2017. – 464 с.

Lukyanenko

ISBN 978-966-2410-86-0

 

Монографію присвячено системному аналізу та розробці теоретико-методологічного забезпечення формування середньострокової та довгострокової взаємоузгодженої фінансово-бюджетної та монетарної політики для досягнення макроекономічної стабільності держави в умовах значних збурень на світових фінансових ринках на основі розвитку сучасного математичного інструментарію системної динаміки та стохастичних динамічних моделей загальної рівноваги.

Детальніше...

Стан сингулярності: соціальні структури, ситуації, повсякденні практики / С. Макеєв, С. Оксамитна, А. Домаранська, О. Іванов, Т. Костюченко, Л. Малиш, Т. Марценюк, С. Стукало ; за ред. С. Макеєва і С. Оксамитної. – К. : НаУКМА, 2017. – 180 с.

obkladynka singular

ISBN 978-966-2410-85-3

 

У монографії розглянуто сучасні визначення стану суспільства (кризу, надзвичайність (emergency), виключеність) і обґрунтовано доцільність іменувати стан, у який перейшов український соціум після подій зими 2013–2014 років, анексії Криму і війни на Донбасі, сингулярним.

Детальніше...

© 2012-2017 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна