• Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Фінансово-економічний та суспільний світовий розвиток : сучасні тренди і перспективи : матеріали Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених (м. Київ, 25 січня 2017 р.) – Київ : НаУКМА. – 2017. – 128 с.

conferecia studentiv

Збірник «Фінансово-економічний та суспільний світовий розвиток: сучасні тренди і перспективи: матеріали Міжнародної науково-практичної конференції студентів, аспірантів та молодих вчених» присвячено актуальним проблемам і перспективам сучасного економічного розвитку в Україні та в світі.

Тут розміщено наукові статті молодих науковців, аспірантів і студентів факультету економічних наук НаУКМА та представників інших науково-дослідних установ та навчальних закладів, апробовані на Міжнародній науково-практичній конференції «Фінансово-економічний та суспільний світовий розвиток: сучасні тренди і перспективи» (м. Київ, 25 січня 2017 р.).

Адресовано науковцям, фахівцям-економістам, а також аспірантам і студентам вищих навчальних закладів.