• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Наукові школи

Економіка підприємства : навч. посіб. / уклад.: Н. В. Романченко, Т. В. Кожемякіна, К. В. Пічик. – Київ : НаУКМА, 2018. – 304 c.

Romanchenko 2018

У навчальному посібнику висвітлено основи виробничо-господарської діяльності підприємства в умовах розвинутої ринкової економіки; розглянуто основи операційної, маркетингової, економічної та фінансової діяльності підприємства у їхній тісній взаємодії відповідно до концепції маркетингового менеджменту.

Особливу увагу приділено показникам оцінювання економічної ефективності використання окремих виробничих ресурсів та резервам підвищення ефективності діяльності підприємства.

Навчальний посібник орієнтований на студентів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, зокрема спеціальностей «Маркетинг» та «Менеджмент», а також на аспірантів і фахівців з маркетингу й менеджменту, які зможуть у подальшому ухвалювати кваліфіковані рішення в різних сферах практичної діяльності підприємства.