• Наукові школи
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»

Кривий С. Л. Вступ до методів створення програмних продуктів: підручник. – Київ: НаУКМА, 2018. – 450 с.

kryviy 2018

ISBN 978-617-7668-00-7

У підручнику розглянуто основні методи створення алгоритмів і програм. Зокрема, описуються методи «поділяй і владарюй», динамічного програмування, жадібного вибору на основі теорії матроїдів, структурного проектування та програмування і змішаних обчислень. Описуються методи оцінки складності алгоритмів і програм як послідовних, так і паралельних, а також основні абстрактні типи даних та методи їх реалізації. Наводиться велика кількість прикладів.

Представлені формальні логічні мови (модальна логіка та динамічна програмна логіка) для виконання верифікації програм та алгоритмів, а також елементи потокового аналізу програм з простими змінними.

Видання призначене для студентів вищих навчальних закладів та аспірантів, які спеціалізуються за напрямом «Комп’ютерні науки» та «Інженерія програмного забезпечення».