• «Kyiv-Mohyla Law and Politics Journal»
  • Kyiv-Mohyla Humanities Journal
  • Дні науки 2016
  • Social, Health, and Communication Studies Journal
  • НАУКОВІ ЗДОБУТКИНаціонального університету «Києво-Могилянська академія» у 2016 році

Інститут німецького права

Ario Директор - Aріо Дехгані
Редклiфф Партнерз
Телефон: +38 093 168 60 30

roman.petrov Академичний керівник – проф. Роман Арестович Петров
телефон: +38 044 425 6073
4 корпус НаУКМА, кім. 325

Науково-навчальний центр «Інститут німецького права» створено в НаУКМА рішенням Вченої ради від 22 грудня 2016 року. (протокол № 15). Інститут німецького права в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» є одним із перших і провідних інститутів наукових досліджень та викладання німецького права в Україні.

Для студентів інститут пропонує вступні і просунуті курси з німецького цивільного права та публічного права. Метою інституту є надання студентам базових знань з німецького права німецькою мовою.

Інститут пропонує лекції, конференції та семінари для студентів всіх курсів. Під час проходження курсу розглядаються питання німецького законодавства, запропоновані провідними науковими експертами. Жвавий обмін думками між викладачами та студентами, а також практичний підхід до вирішення завдань, призначені для полегшення введення студента в німецьке право.

Інститут німецького права є платформою для академічних і міждисциплінарних досліджень, порівняльного дослідження права на основі німецького та українського законодавства. Схожість минулого та теперішнього українського і німецького права, а також існуючі проблеми обох правових систем, є частиною дослідження. Зокрема на цьому порівняльному фоні аналізуються останні розробки українського законодавства.

Інститут сприяє проведенню досліджень та навчання на основі періодичних видань. До них відносяться контроль і редагування публікацій в журналах та бюлетенях для студентів. Також плануються інші публікації, такі як робочі документи та основні роботи.

Дослідження і навчання здійснюються в тісній співпраці з вітчизняними та зарубіжними зірками німецького права.

Курси

Основи публічного і приватного права в Німеччині

Дисципліна викладається для магістрів. В рамках курсу вивчається: правова система, структура і принципи існуючих галузей німецького права; структура виконавчої та судової влади в Німеччині; підготовка юристів у Німеччині; більш детальна інформація про міжнародні договори і угоди за участю Німеччини; співвідношення національного і регіонального законодавства.

Мова: German / English

Вступ до німецького права

Дисципліна викладається для бакалавірв. В рамках курсу вивчається: історична еволюція германської правової системи та її вплив на континентальне європейське право. Курс охоплює такі теми: походження і принципи німецького права; структура та принципи існуючих галузей німецького права; структура виконавчої та судової влади в Німеччині; підготовка юристів у Німеччині.

Мова: Німецька / Англійська

Посилання на офіційну сторінку: http://idr.ukma.edu.ua/