Репортаж Національного медійного каналу Австрії ORF

traumata body kunsttherapie

Про гуманітарну кризу на Сході України та участь Центру і наших колег з ГО "Промир" і "Карітас Україна" у наданні психосоціальної підтримки постраждалим від воєнного конфлікту - у репортажі Національного медійного каналу Австрії ORF за посиланням.

Знайомство із бійцями 55-ї артилерійської бригади м. Запоріжжя

Zaporizhya201711a31-го жовтня, під час візиту до Запоріжжя, Сергій Богданов - координатор дослідження СЕТА від НаУКМА та Квінсі Мур – проектний директор від інституту Дж.Хопкінса (JHU), познайомилися із бійцями 55-ї артилерійської бригади Запоріжжя. Знайомство відбулося в Музеї бойової слави військової частини, завдяки замполіту Ігорю Немінському.

 

Детальніше...

Жовтнева зустріч СЕТА-команди

CETA20171021Минулої суботи, 21-го жовтня, учасники СЕТА-команди із трьох міст України знову зібралася разом в стінах Музею НаУКМА (Галшчин дім).

 

Детальніше...

Cемінар з системного коучингу - навчаючий супервізор Австрійської спілки супервізії та коучингу Елізабет Альдер

SystKouchAdler201711022-4 листопада ц.р. у Центрі психосоціальної реабілітації Національного університету "Києво-Могилянська академія» відбувся перший модуль cемінару з системного коучингу, який провела навчаючий супервізор Австрійської спілки супервізії та коучингу Елізабет Альдер.


У заході взяли участь психотерапевти, психологи, супервізори, менеджери, фасилітатори, медіатори та консультанти з різних міст України.

Детальніше...

Зустріч із представниками мережі центрів соціальних служб міста Києва, 19.10.2017

Zustrich20171019b

Вчора, 19-го жовтня, в приміщенні Центру психосоціальної реабілітації НаУКМА, відбулася зустріч із представниками мережі центрів соціальних служб міста Києва.

 

«Ті люди, які найбільше потребують допомоги – вони ізолюються. Як з ними працювати та покращити їм життя? Адже вони найбільше потребують соціальної та психологічної допомоги» - наголосив Сергій на одному із ключових моментів обговорення.

Детальніше...

© 2012-2018 Національний університет «Києво-Могилянська академія»
вул. Сковороди 2, Київ 04070, Україна